Biznes artykuł sponsorowany
23 luty 2022

Agenci Unum Życie z międzynarodowym uznaniem

zdjęcie: Agenci Unum Życie z międzynarodowym uznaniem / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Aż 34 agentów (Life Protection Advisors) Unum Życie zakwalifikowało się na 2022 rok do międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table. W ubiegłym roku reprezentacja z wszystkich firm w Polsce wynosiła 88 członków
Million Dollar Round Table (MDRT) to uznane na całym świecie elitarne stowarzyszenie doradców finansowych. Jest to niezależna organizacja zrzeszająca ponad 90 000 wiodących profesjonalistów w dziedzinie ubezpieczeń na życie i usług finansowych z ponad 500 firm i 70 krajów. Członkowie MDRT charakteryzują się doskonałą wiedzą na temat produktów, wyjątkową jakością obsługi klienta oraz bezkompromisowym kodeksem etycznym.

Aby uzyskać kwalifikację do MDRT, agenci muszą wykazać się wybitnymi wynikami sprzedaży, wysoką jakością oraz etyką w relacjach z klientami.

Aktualnie spośród wszystkich agentów Unum Życie aż 34 osoby uzyskały członkostwo. W ubiegłym roku, 88 ekspertów z innych firm w Polsce zakwalifikowało się do MDRT, a agenci Unum stanowili 36% polskiej reprezentacji.

Serdecznie gratuluję naszym Life Protection Advisorom. Przynależność do MDRT stanowi potwierdzenie najwyższych standardów etycznych, wiedzy i profesjonalizmu naszych ekspertów. Natomiast dla naszych klientów to jasny sygnał, że ich bezpieczeństwo finansowe spoczywa w najlepszych rękach – dodaje Renata Stawiczny, Krajowa Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Indywidualnych.


Jednym z przywilejów członków MDRT jest udział w międzynarodowych konferencjach, podczas których uznani eksperci z branży dzielą się wiedzą i cennymi doświadczeniami z zakresu finansów, obsługi klienta i aktualnych trendów.

Lista wszystkich agentów towarzystwa zakwalifikowanych do MDRT dostępna jest na stronie https://mdrt.unum.pl

Więcej o MDRT na www.mdrt.org lub @MDRTweet.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany