13 maj 2020

Getin Bank oferuje zdalnie ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom

W związku z panującą sytuacją epidemiczną każdy z nas musi odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Konieczność pozostania w domu, a także zmienione godziny otwarcia placówek bankowych, czy punktów usługowych, to duże wyzwanie. Dotyczy to przede wszystkim osób, które do załatwienia mają wiele ważnych, bieżących spraw takich jak np. ubezpieczenie nieruchomości. Na szczęście można załatwić je zdalnie. Getin Bank proponuje swoim Klientom zdalny zakup ubezpieczenia nieruchomości Europa Ubezpieczenia Mój Bezpieczny Dom. Polisę można nabyć w prosty i szybki sposób za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Mobilnej lub Contact Center, bez konieczności wychodzenia z domu.
Koronawirus
93481
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom to, po ubezpieczeniu podróżnym, drugi produkt z nowej linii biznesowej, którą Bank oferuje swoim Klientom. Mój Bezpieczny Dom obejmuje szeroki zakres ubezpieczenia nieruchomości, a co najważniejsze pakiet można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przedmiotem ubezpieczenia Mój Bezpieczny Dom może być mienie, czyli dom lub mieszkanie ze stałymi elementami lub dom w trakcie budowy, budynki gospodarcze, obiekty małej architektury oraz ruchomości domowe. Ubezpieczenie może objąć również takie ryzyka, jak ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym, wynajmującego lub lokatora, utratę czynszu, Home Assistance, Assistance dla zwierząt, assistance rowerowe oraz pomoc prawną i podatkową. Różnorodne warianty i sumy ubezpieczenia, które mogą sięgać nawet dwóch milionów złotych, pozwalają na dopasowanie polisy do potrzeb Klienta. Indywidualnie dobrany pakiet pozwala także na wybór płatności jednorazowej lub w ratach.

– To, co wyróżnia ofertę ubezpieczenia Mój Bezpieczny Dom, to dopasowany do Klienta zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz atrakcyjna cena. Przygotowaliśmy tę ofertę w oparciu
o potrzeby naszych Klientów, którzy oczekują od nas coraz szerszej gamy produktów. Dodatkowo w obecnej sytuacji bardzo ważne jest, że polisę można nabyć bezpiecznie,
z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej oraz przez Call Center, bez konieczności wychodzenia z domu – mówi Tomasz Misiak, Członek Zarządu Getin Noble Banku. Panująca epidemia to dla nas duże wyzwanie, ale stale dbamy o to, aby Klienci nie musieli rezygnować z usług i mieli stały dostęp do pełnego pakietu funkcji z poziomu bankowości cyfrowej – dodaje.

W ofercie podstawowej ubezpieczenie obejmuje najczęściej występujące ryzyka, takie jak powódź, pożar i inne zdarzenia losowe, katastrofa budowlana, akcja ratownicza, dewastacja, graffiti, czy szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta, dodatkowo kradzież, włamanie. Ponadto pobierana składka ubezpieczeniowa jest jedną z najniższych na rynku. Szczegółowe informacje dotyczące składki i zakresu ubezpieczenia, w tym wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela, można znaleźć w OWU Mój Bezpieczny Dom na stronie internetowej Banku.

Europa Ubezpieczenia to jeden z liderów rynku ubezpieczeń, obejmujący ochroną ubezpieczeniową kilka milionów osób w Polsce. Od 25 lat tworzy nowatorskie, przejrzyste i intuicyjne pakiety ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb Klientów. Towarzystwo specjalizuje się w tworzeniu produktów ubezpieczeniowych dla partnerów z różnych branż, w tym z sektora bankowego.

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
93481
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-12-05 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-12 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-13 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany