dlaucznia.pl - cała wiedza w jednym miejscu!

fot. nadesłane
Wydawnictwo Nowa Era uruchomiło nowy portal edukacyjny dlaucznia.pl. Serwis przeznaczony jest dla uczniów klas pierwszych i drugich szkół ponadpodstawowych i zawiera interaktywne materiały do samodzielnej nauki.
Portal dlaucznia.pl to nowa inicjatywa wydawnictwa Nowa Era, która wspiera uczniów w nauce zdalnej i samodzielnym przyswajaniu i powtarzaniu materiału. Z dlaucznia.pl szybko można powtórzyć materiał z klasy 1 i 2 szkoły średniej. Wystarczy wybrać jeden z przedmiotów i uczyć się z materiałów przygotowanych przez ekspertów. Każda lekcja zawiera szczegółowe omówienie tematu, podsumowanie najważniejszych zagadnień oraz fiszki i quizy, dzięki którym można szybko sprawdzić i utrwalić swoją wiedzę. Materiały są wzbogacone o filmy i infografiki, które pozwalają szybciej przyswoić poszczególne tematy i lepiej zrozumieć bardziej skomplikowane zagadnienia.

Dla ucznia.pl to zespół pozytywnie zakręconych edukacyjnych pasjonatów, którzy tworzą i piszą lekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W naszym serwisie znajdą oni materiały szyte na miarę swoich oczekiwań - krótkie, zwięzłe, na temat i z samymi konkretami.  Bo to właśnie uczniowie i ich potrzeby, wsparte mądrą technologią są u nas w centrum i zawsze na pierwszym miejscu - opowiada Justyna Mak, ceniona trenerka edukacyjna i koordynatorka redakcji dlaucznia.pl, gdzie jest również autorką lekcji z języka angielskiego.

Do tej pory uczniom zostały udostępnione lekcje z języka polskiego i angielskiego, matematyki, geografii i biologii. Niedawno Nowa Era rozpoczęła dodawanie kolejnych tematów z historii. Zawartość serwisu jest nieustannie wzbogacana o kolejne materiały dla klas pierwszych i drugich, redakcja pracuje także nad udostępnieniem lekcji dla kolejnych klas szkół ponadpodstawowych.

Tworząc serwis dlaucznia.pl nieustannie myślimy o naszych odbiorcach, czyli o uczniach liceum i technikum. Na podstawie badań i rozmów wiemy, z jakimi problemami boryka się dzisiejsza młodzież: przeładowana podstawa programowa, bardzo dużo materiału do zapamiętania, nauka do późnych godzin wieczornych, brak zrozumienia materiału przedstawionego na lekcjach. Te wszystkie problemy rozwiązuje nas serwis Dla Ucznia - mówi Agnieszka Piotrowska, menedżer projektu Dla Ucznia.

Dlaucznia.pl jest dostepny za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfona. Więcej materiałów, tym razem dla uczniów szkół podstawowych, maturzystów, rodziców i nauczycieli, można znaleźć poprzez stronę Nowej Ery https://www.nowaera.pl/naukazdalna

Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacyjne oraz wszystkie przedmioty, w tym także języki obce oraz największy w Polsce wybór kartografii szkolnej. Ofertę Grupy Nowa Era uzupełniają nowoczesne rozwiązania informatyczne, oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą (firma VULCAN).

Nowa Era to również wydawca najstarszego w Europie czasopisma literackiego dla najmłodszych „Świerszczyk” oraz dwujęzycznego magazynu edukacyjnego dla dzieci i młodzieży „National Geographic Odkrywca”. Ofertę Nowej Ery wzbogaciły ostatnio także wyjątkowe serie książek dla dzieci: Królewicz Lupi, Lubię czytać ze Strzałką i KsiążkoGry.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
93481
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-12-05 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-12 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-13 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany