8 czerwiec 2021

Powstaje las Unum

Unum Życie za zdalne przystąpienie do ubezpieczeń grupowych posadzi drzewa, nagradzając firmę objętą ubezpieczeniem grupowym eko-certyfikatem.
Każda firma, która zdecyduje się na ubezpieczenie grupowe w Unum i przystąpi do niego w min. 80% on-line przyczyni się do posadzenia  drzew w województwie śląskim, w gminie Ogrodzieniec. Zakup i sadzenie sadzonek sfinansuje w pełni Unum Życie. Liczba drzew zależna będzie od liczby osób objętych ubezpieczeniem grupowym w danej firmie.

Każde 40 drzew to 44.4 m2 powierzchni lasu, tlen dla 27 osób rocznie i zwrot 2320 kg papieru. W tej chwili Unum posadziło już 80 drzew.

Chroniąc siebie i bliskich ubezpieczeniem grupowym Unum, możemy również zatroszczyć się wspólnie o naszą planetę. To doskonałe uzupełnienie naszej misji i dodatkowa zachęta dla współpracujących z nami pracodawców, by oszczędzać papier przyczyniając się tym samym do zwiększenia produkcji tlenu oraz walki z globalnym ociepleniem. – komentuje Joanna Grudnik, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Grupowych.

Każda firma, która w pełni lub min. 80%przystąpi do ochrony grupowej zdalnie, otrzyma eko-certyfikat potwierdzający zakup i nasadzenie drzew.  
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-01-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-21 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany