Inne artykuł sponsorowany
30 wrzesień 2020

Bonusy w STS – przegląd aktualnej oferty

Bonusy u bukmacherów są punktem obowiązkowym każdej oferty. Zarówno te przeznaczone dla nowych użytkowników, jak i dla aktywnych graczy. Jakie są aktualne bonusy w STS?

Pakiet powitalny

Pakiet powitalny w STS to pełna oferta przygotowana specjalnie z myślą o nowych graczach. Jest to najatrakcyjniejsza oferta na rynku według badań przeprowadzonych przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu (WSB)! Co wchodzi w skład pakietu powitalnego STS?
 

Bonus 1200 zł na start

Bonusy bukmacherskie naliczane od wpłaty pierwszego depozytu to jedna z najbardziej cenionych promocji przez nowych użytkowników. STS w ramach akcji 1200 zł na start umożliwia uzyskanie do 1200 złotych bonusowych środków. Bonus depozytowy naliczany jest od pierwszej wpłaty, która zostaje podwojona. Jeśli gracz wpłaca 100 złotych, otrzymuje 100 złotych bonusowych środków.

Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty depozytu. Aby go wypłacić, konieczne jest spełnienie warunku obrotowego. W tym przypadku będzie to trzykrotny obrót otrzymaną kwotą z kursami całkowitymi nie mniejszymi niż 1.91.
 

Freebet 25 zł

Freebet to zdecydowanie najpopularniejsza forma bonusu wśród graczy. Tak jak angielska nazwa wskazuje, oznacza zakład bez wkładu własnego. To propozycja dla początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił w typowaniu wydarzeń sportowych.

W ramach akcji PEWNE 25 FREEBET STS oferuje nowym użytkownikom zakład w wysokości 25 złotych.

Aby uzyskać freebet w STS, podczas rejestracji należy wpisać PEWNE25 w miejscu na wpisanie kodu bonusowego. Wielkość liter podczas wpisywania kodu nie ma znaczenia. Co więcej, skorzystanie z freebetu łączy się z bonusem powitalnym 1200 zł na start.
 

Pewne 20 PLN Betgames

Ta akcja oferuje start z bonusem w typowaniu wyników symulowanych gier karcianych. Typując rozgrywki BETGAMES w STS gracz otrzymuje zwrot do 20 złotych, gdy kupon okaże się przegrany. Wymagany kurs minimalny to 1.91. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, a czas na zawarcie zakładu z ubezpieczeniem to 24h godziny od rejestracji nowego konta.
 

Pewne 20 PLN Sporty Wirtualne

Analogicznie do wyżej opisanej akcji działa ubezpieczenie pierwszych zakładów z oferty Sportów Wirtualnych. Kwota ubezpieczenia zwracana na konto wynosi 20 złotych, a minimalny wymagany kurs to 1.90.

W obu ofertach z ubezpieczeniem na 20 PLN obowiązuje warunek obrotowy przed wypłatą bonusowych środków. W tym celu należy obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91.
 

Bonusy poza pakietem powitalnym

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Ta ograniczona czasowo akcja pozwala zawierać zakłady z potencjalnym zwrotem do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, kwota wyłożona przez gracza zostanie zwrócona na konto STS. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 200 zł (szczegóły tej akcji znajdują się w regulaminie).

Aby skorzystać z oferty, należy założyć konto do 30 września 2020 roku, podczas rejestracji wpisać kod zbr200 lub 200zbr i wpłacić środki na konto depozytowe. 

Oferta “Zakład bez ryzyka” łączy się z bonusem powitalnym.
 

Zaproś kumpli

Dodatkowe środki w STS możemy również uzyskać za polecenia. W ramach promocji ZAPROŚ KUMPLA, użytkownik wysyła zaproszenia do swoich znajomych, a za każdą zarejestrowaną osobę otrzymuje bonus w wysokości 50 złotych.

Warunkiem uzyskania bonusu jest zarejestrowanie konta przez znajomego, złożenie depozytu na kwotę minimum 50 złotych oraz obrót 150 złotych po kursie nie mniejszym niż 1.5. Co więcej znajomy, który skorzysta z linku polecającego, także otrzyma bonusowe 50 złotych! Tutaj również obowiązuje warunek obrotowy: trzykrotny obrót kwotą po kursach nie mniejszych niż 1.91.
 

Ekstra 25 PLN na Betgames

Tak jak w przypadku bonusów w Pakiecie Powitalnym, tak samo tutaj STS przygotował specjalną ofertę dla graczy typujących rozgrywki Betgames. Po zagraniu zakładów SOLO z kursem nie mniejszym niż 1.9 gracz może otrzymać do 20 złotych zwrotu na konto w przypadku przegranej.
 

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

Jest to stała cotygodniowa promocja. Aby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć przycisk WEŹ UDZIAŁ w zakładce z dostępnymi zakładami. Po dokonaniu obrotu na kwotę 300 złotych w skali tygodnia gracz otrzymuje 25 złotych na swoje konto bonusowe.
 

NAWET 150 ZŁ CO MIESIĄC

STS przygotował akcję dla graczy uczęszczających do punktów stacjonarnych bukmachera. 10, 20 i 25 wizyta w lokalu wiąże się z bonusem 10% od stawek przegranych kuponów. Maksymalna kwota możliwa do otrzymania w ciągu miesiąca to 150 złotych. W przypadku mniejszych stawek kuponów przygotowany został bonus wynoszący 10 złotych od 10 wizyt oraz 20 złotych od 20 wizyt. Minimalny wkład w tym wypadku to 5 PLN.

Regulaminy, warunki i szczegółowe informacje na temat czasowych akcji oraz bonusów bukmacherskich dostępne są na stronie internetowej STS.
 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
280229
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-12-27 16:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-27 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-27 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-02 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany