Kobieta artykuł sponsorowany
28 wrzesień 2021

FOREO wypuszcza NOWOŚĆ – inteligentne UFO 2 w najbardziej luksusowym wydaniu

fot. nadesłane
Inteligentne, spersonalizowane i niezwykle luksusowe urządzenie do pełnego zabiegu maskami UFO 2 to połączenie najnowocześniejszych technologii smart-tech i składników odżywczych

Jesień wielu z nas kojarzy się z chłodniejszą pogodą, powrotem dzieci do szkoły i nowymi obowiązkami, jednak marka FOREO zarezerwowała tę datę dla premiery swojego najbardziej eleganckiego urządzenia, czyli UFO 2 w luksusowym, czarnym wydaniu. Łącząc niezwykle zaawansowane technologie w jednej minimalistycznej, eleganckiej obudowie całościowy zabieg inteligentnym UFO 2 trwa zaledwie 2 minuty. Urządzenie zapewnia promienną skórę i piękny glow widoczny od razu po jego użyciu. A teraz, dzięki nowemu, pięknemu designowi może stanowić prawdziwą gratkę nie tylko dla fanów i fanek pielęgnacji, ale też osób doceniających luksusowe wzornictwo.Rewolucja w świecie maseczek


FOREO zadebiutowało z koncepcją inteligentnego urządzenia do nakładania maseczek – UFO w 2018 roku. Od tego czasu poszerzyło kolekcję masek z 2 do 14, tak aby każdy mógł znaleźć i dopasować je do rodzaju swojej skóry i jej potrzeb. Marka udoskonaliła też samo urządzenie – sprawiając że stało się wystarczające do przeprowadzenia pełnego zabiegu 360 na twarz, bez wychodzenia z domu.

Przyszłość pielęgnacji

Składniki odżywcze zawarte w maseczkach FOREO, w połączeniu z opcjami oferowanymi przez najnowsze UFO 2 - masażem twarzy pulsacjami T-Sonic, terapią światłem LED w pełnym spektrum oraz 5 x szybszą termo- i krioterapią zapewniają efekty zauważalne gołym okiem już po 1. użyciu. Działanie urządzenia oparte jest na technologii Hyper-Infusion, czyli połączeniu pulsacji sonicznych i terapii ciepłem i zimnem, które wzmacniają efekty wybranej maski, jednocześnie zapewniając głębsze wchłanianie składników aktywnych i delikatny masaż twarzy. Dzięki temu UFO 2 oferuje zabieg dosłownie "nie z tego świata", z widocznymi rezultatami, wprowadzając domową pielęgnację na wyższy poziom.Dzięki spersonalizowanym ustawieniom nowego urządzenia UFO 2 Black można używać nie tylko z gamą masek FOREO, ale też większością dostępnych na rynku masek w płachcie! Wystarczy stworzyć własną rutynę pielęgnacyjną dopasowując ustawienia w aplikacji - zgodnie z potrzebami i preferencjami naszej skóry, aby przyspieszyć działanie niemal każdej maseczki. Dzięki temu zamiast standardowych 20 minut, jeszcze lepsze efekty uzyskamy w kilkadziesiąt sekund.

Kosmiczne właściwości

Najnowsze UFO 2 Black:
  • pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze
  • ujędrnia skórę twarzy- wyrównuje koloryt cery
  • minimalizuje widoczność przebarwień
  • redukuje obrzęki i napina skórę
  • niweluje niedoskonałości- stabilizuje nadprodukcję sebum
  • zmniejsza cienie pod oczami- minimalizuje rozszerzone pory

UFO 2 Black

Luksus bez ograniczeń

Odpowiednie dla każdego odcienia, typu i wieku skóry, UFO 2 Black pomoże ujędrnić i wyrównać koloryt cery, a także wydobyć jej blask. Czarny, satynowy kolor w połączeniu ze złotem sprawia, że urządzenie sprawdzi się dla każdego – niezależnie od wieku i płci - i będzie doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji, w najbardziej luksusowym wydaniu.

Tajna domowa broń

Dzięki zaawansowanym funkcjom UFO 2 Black sprawdzi się doskonale w każdej łazience. Jak podkreśla dr Ivana Stanković, właścicielka kliniki Dermea:
"UFO to urządzenie, które może skórę nawilżyć, dzięki któremu wtłaczamy różnego rodzaju składniki aktywne, ale w którym mamy również pulsacje soniczne, krioterapię, termoterapię i bardzo przyjemny masaż. Jest to całościowy, luksusowy i indywidualnie dobrany zabieg domowy"

UFO 2 Black dostępne jest na Notino.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-02-28 14:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-28 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-28 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-21 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany