Kobieta artykuł sponsorowany
25 czerwiec 2021

Sukienki na lato - postaw na wygodę i elegancję

fot. nadesłane
Sukienka na lato? Ależ oczywiście, to zawsze dobry pomysł! A jakie pomysły na sukienki na lato będą najlepsze w tym sezonie? Co myślą panie i dziewczyny, gdy chcą założyć modną sukienkę na lato? Co powinny myśleć w tym sezonie?

Sukienki na lato - główne trendy w 2021

Nie należy już dłużej ukrywać, że moda damska (nie tylko damska, ale moda w ogóle) - i to nie tylko ta dotycząca sukienek letnich - zmierza w kierunku większej elegancji poprzez minimalizację ozdobników. W nowych projektach dla dobrej sukienki na lato stawia się na prostotę, jakość materiałów, dopracowanie szczegółów, ale bez zbędnych zdobień. To nie czasy baroku, mówimy o modzie współczesnej.

Nowoczesna i zgodna z obecnymi już od ładnych kilku lat w modzie dla pań sukienka letnia jest zwykle noszona dość luźno, krój jest prosty, lecz - to dzieje się naprawdę - jednocześnie bardzo wyszukany. Właśnie dzięki dbałości o sukienkę już w fazie jej projektowania. Komfort nie jest dziś sprzeczny z elegancją. Obie wartości idą ze sobą w parze: nowoczesną sukienkę na lato nosi się i elegancko, i wygodnie.

Widzimy te kierunki w modzie dla pań w sklepie Modivo, który jako jeden z nielicznych sklepów z ubraniami zawsze nadąża za modą, choćby ta miała być nawet najbardziej sezonowa. Ale oprócz sezonowości zawsze pozostaje klasyka - np. prosta sukienka, która dobrze przylega do smukłej figury. Albo też suknia dłuższa, sięgająca łydek, uszyta dla najwyższego komfortu, czasem nawet w wersjach z kieszeniami.


Jaka sukienka na lato?

Przy okazji omawiania sukienek letnich wspomnieliśmy sklep Modivo, ponieważ tu widzimy prawdziwy wybór, rozległą ofertę i najwyższą jakość, a także nie odstępowanie na krok żadnego z głównych dziś stylów w modzie. Również w przypadku sukienek na lato.

Współczesna sukienka na lato to taka, którą się dobrze nosi, która na nas dobrze leży, którą przyjmujemy jako naszą aparycję na scenie społecznej. Taka, w której lubimy się prezentować. Nowoczesna moda pozostawia duże pole manewru, jednakże modele klasyczne, dziś uwspółcześnione, nadal trzymają się świetnie. Tak wiele zależy od okazji. Być może zechcesz wybrać się z przyjaciółmi do pubu w sukience dżinsowej, być może na jakiś szczególny wieczór lepsza będzie elegancja prostej czerni z odrobiną zdobień (i biżuterią), możesz też nosić sukienki letnie sportowe - istnieje wiele możliwości. Należy tylko zwracać uwagę na miejsce zakupu i znaczenie producenta (domu mody) - a na Modivo znajdziemy wyłącznie marki najlepszych, nie tylko sieciowych sklepów z modą dla pań.


Spodenki damskie - uzupełnienie szafy

Moda dla pań na ten sezon nie byłaby pełna bez szortów. Spodenki damskie - takie jest powszechne zdanie - zdołały “wydeptać sobie” uniwersalne i powszechne miejsce w letnim ubiorze modnej pani. Tu również panuje dziś dość daleko posunięty liberalizm, ten element ubioru może wyrażać wiele.

Weźmy pod uwagę damskie spodenki wykonane tak, jakbyśmy w każdej chwili mogły zacząć uprawiać jogging. Albo spodenki klasyczne, dżinsowe (nie tylko “blue jeans”!), które wśród młodszych pań stanowią obowiązkowe wyposażenie szafy letniej. Albo też zdobione we wzory florystyczne spodenki damskie o klasycznym kroju. To wszystko przed nami. Wiele do naszej dyspozycji. Pamiętajmy, że ubiór jest elementem kultury, a my w tej kulturze uczestniczymy, przekazując innym różne znaki poprzez noszenie tych a nie innych “ciuszków”.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-09-30 23:59
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-30 23:59
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany