16 listopad 2022

W nocy na kilka godzin wstrzymano odprawy na wszystkich przejściach na granicy polsko-ukraińskiej

zdjęcie: W nocy na kilka godzin wstrzymano odprawy na wszystkich przejściach na granicy polsko-ukraińskiej / fot. PAP
fot. PAP
Strona ukraińska we wtorek wieczorem wstrzymała na kilka godzin odprawy na wszystkich przejściach granicznych z Polską, wskutek czego odprawy zostały wstrzymane także po stronie polskiej - poinformowała w środę PAP rzeczniczka prasowa Straży Granicznej por. Anna Michalska.
REKLAMA

Michalska przekazała, że strona ukraińska przez kilka godzin nie prowadziła odpraw granicznych, dlatego odpraw nie było również po stronie polskiej. Dodała, że odprawy wstrzymano na wszystkich ośmiu przejściach granicznych zarówno na terenie działania Nadbużańskiego, jak i Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

"Nie spowodowało to dużych problemów i nie wygenerowało dużych kolejek jeśli chodzi o odprawę podróżnych" - powiedziała Michalska. Dodała, że obecnie wszystkie przejścia działają normalnie, a kolejki dotyczą głównie samochodów ciężarowych i autobusów. (PAP)

autor: Marcin Chomiuk

mchom/ akub/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany