15 sierpień 2022

Zaginął 9-latek

zdjęcie: Zaginął 9-latek / fot. PAP
fot. PAP
W niedzielę wieczorem do zakopiańskiej policji dotarło zgłoszenie o zaginięciu w niewyjaśnionych okolicznościach 9-letniego Oliwiera. Ostatni raz chłopiec był widziany w rejonie tymczasowego dworca autobusowego w Zakopanem.
REKLAMA

Chłopiec przyjechał do Zakopanego wraz z matką z województwa łódzkiego. To właśnie matka dziewięciolatka zgłosiła jego zaginięcie, nie mogąc go odnaleźć.

Jak poinformował PAP rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek, pod Tatry przyjechały dodatkowe siły policji, aby uczestniczyć w akcji poszukiwania zaginionego.

Chłopiec ma ok. 140 cm wzrostu, waży ok. 28 kg, włosy jasne krótkie ciemny blond i oczy niebieskie.

9-latek był ubrany w niebieską koszulkę w dinozaurem, szare dresy z czarnymi wstawkami i granatowe adidasy. Może posiadać przy sobie niebieską torbę podróżną.

"Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu Oliwiera proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem ul. Jagiellońska 32, tel. 47 83 47 400 lub pod numerem alarmowym 112" - brzmi komunikat policji. (PAP)

autor: Szymon Bafia

szb/ ann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-10-07 20:00
miejsce
Bistro Plus, Ząbki, ul. Powstańców 27
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-29 09:30
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany