17 marzec 2020

AAA AUTO zapewnia bezpieczną sprzedaż aut w oddziałach w związku z koronawirusem

fot. nadesłane
Firma wzmacnia też sprzedaż on-line i za pośrednictwem call center oraz zapewnia klientom bezpłatną dostawę samochodów do domu
Sieć AAA AUTO w związku z koronawirusem wprowadziła regularną dezynfekcję samochodów oraz 6-ciu biur sprzedaży w Polsce i innych oddziałów w Europie Środkowej. Firma wzmocniła również sprzedaż samochodów on-line, które są gotowe do bezpłatnego dostarczenia klientom po ich zakupie do domu.

Traktujemy poważnie obecną sytuację i podjęliśmy szereg działań, które pozwolą klientom bezpiecznie kupować samochody we wszystkich naszych oddziałach, działających nieprzerwanie przez 7 dni w tygodniu, od wczesnego rana do późnego wieczora – powiedziała Karolina Topolova, Dyrektor Generalna AURES Holdings, operatora międzynarodowej sieci autocentrów AAA AUTO.

AAA AUTO regularnie dezynfekuje samochody oraz oddziały, a osobiste środki dezynfekujące są dostępne dla klientów. Firma stara się zapewnić klientom podczas zakupów jak nawiększą przestrzeń bez konieczności bliskiego kontaktu z innymi klientami. Testy aut przeprowadzane są przez sprzedawców, którzy przestrzegają wszystkich zasad higieny ściśle kontrolowanych przez firmę. Natomiast klienci zawierają umowy w oddzielnym biurze.

Osobom podejmującym decyzję o zakupie samochodu, chciałbym przypomnieć, że indywidualne podróżowanie własnym samochodem zamiast komunikacją miejską, jest jednym z najbardziej skutecznych środków pozwalających uniknąć choroby w czasie epidemii – dodała Karolina Topolová.

Dlatego AAA AUTO ostatnio rozszerzyło swoją ofertę o sekcję samochodów w niższych kategoriach cenowych. Teraz oferujemy zniżki na setki innych samochodów. Z kolei, na zakup samochodu na raty możemy udzielić pożyczki od naszych renomowanych partnerów, korzystniejsze niż w banku – dodała Karlina Topolová.

AAA AUTO wzmocniło również możliwość zakupu auta bez konieczności odwiedzania oddziału. Jesteśmy gotowi dostarczyć samochód naszym klientom za darmo, który wybiorą w internecie lub po rozmowie z call center. Podobnie możemy zaoferować pożyczkę na zakup samochodu na raty, nawet bez wizyty w oddziale - podsumowała Karolina Topolová.

Samochody można wybierać na stronie aaaauto.pl i zarezerwować je on-line. Dzwoniąc na numer call center 800 033 000 można następnie ustalić najbardziej odpowiednie miejsce i czas dostarczenia auta. Zdezynfekowany samochód zostanie dostarczony na miejsce przez dealera.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
2946
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce