Motoryzacja artykuł sponsorowany
22 lipiec 2021

Stacja paliw MOYA – najlepszy przystanek w podróży

fot. nadesłane
Najwyższej jakości paliwo, dobrze zaopatrzone sklepy, smaczna oferta gastronomiczna dla całej rodziny – to tylko niektóre z argumentów przemawiających za tym, aby przystanki w czasie wakacyjnych podróży zaplanować na stacjach paliw MOYA. Na każdej dostępne są również miski z wodą dla zwierząt.


Wakacje w podróży


Lato sprzyja przemieszczaniu się, a wysokie temperatury zachęcają do wyjazdów z miasta i szukaniu oddechu w cieniu lasów i nad brzegami jezior. Planując wycieczkę należy pamiętać nie tylko o zatankowaniu auta, ale również o uwzględnieniu niezbędnych w podróży przerw na odpoczynek. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, wielu Polaków z uwagi na pandemię zdecydowało się spędzić wakacje w kraju. Warto na przystanek w podróży wybrać stację paliw MOYA – zachęcają do tego najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa związanego z pandemią koronawirusa, korzystne lokalizacje, smaczne i pożywne posiłki dostępne w koncepcie kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA oraz wakacyjna oferta promocyjna. Przede wszystkim jednak – świetne paliwa – benzyna 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony – dla najbardziej wymagających kierowców – ON MOYA Power, a także LPG. Wszystkie paliwa płynne mają gwarancję pod znakiem TankQ – kontrolę jakości prowadzi w całej sieci niezależne laboratorium badawcze, J.S. Hamilton Poland Ltd.

Caffe MOYA – na mniejszy i większy głód

Caffe MOYA to znacznie więcej niż dostępny na większości stacji paliw koncept kawiarniany. Przemyślane menu jest odpowiedzią na potrzeby każdego klienta – od najmłodszych, przez wegetarian i kierowców, którzy przed długą trasą potrzebują zjeść sycący posiłek. Wakacyjną ofertę MOYA uzupełniają, dostępne na wybranych stacjach, smakowite gofry i liczne słodkości serwowane do aromatycznej kawy.

Chociaż, niezależnie od pory roku, hot-dogi nadal pozostają najpopularniejszą pozycją w menu Caffe MOYA, w ofercie gastronomicznej można znaleźć także m.in. burgery, pizzę w wielu wariantach smakowych, zapiekanki, świeże kanapki, dania obiadowe – jak na przykład pierogi czy zupy. Menu jest nieustannie udoskonalane poprzez dodawanie kolejnych pozycji: zestawy dla dzieci czy sałatki na wynos – tak, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów.

Zakupy – na drogę i nie tylko!

W bardzo dobrze zaopatrzonych sklepach działających przy stacjach paliw MOYA podróżni mogą uzupełnić zapasy na dalszą drogę, kupić przekąski, wodę lub orzeźwiający napój MOYA energia. Skład tego „energetyka” opracowany został z myślą o osobach, które w chwilach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego potrzebują szybkiego zastrzyku energii. Dzięki zawartości kofeiny i tauryny produkt zwiększa czujność i szybkość reakcji, poprawia koncentrację i  wydajność organizmu. Stacje paliw MOYA to również gwarancja atrakcyjnych cen produktów – na okres wakacyjny przygotowano liczne promocje cenowe, a sklepy otwarte są przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe.

MOYA – nieograniczone możliwości

Dopełnieniem oferty MOYA są stacje samoobsługowe, MOYA express, które zlokalizowane są w większych miastach Polski. Jest to świetna propozycja dla klientów, którzy chcą zatankować szybko i w dobrych cenach. Co szczególnie ważne w obecnych pandemicznych czasach – proces tankowania i rozliczenia następuje bez kolejek i kontaktu z innymi osobami.

MOYA to jednak nie tylko idealna propozycja dla klientów indywidualnych, ale także świetny wybór dla właścicieli firm. Program MOYA Firma (karta flotowa oraz aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na stacjach MOYA w całej Polsce, atrakcyjne rabaty na paliwo i wiele innych korzyści.

Sieć stacji paliw MOYA
Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-01-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-21 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany