Muzyka artykuł sponsorowany
29 lipiec 2021

Koncert Anity Lipnickiej w Ruchnie już 19 sierpnia

Na 19 sierpnia zaplanowano wyjątkowy koncert Anity Lipnickiej w Ruchnie. Artystka wystąpi przed publicznością w Folwarku Ruchenka o godzinie 19:00. Lato to czas, w którym warto sobie pozwolić na nowe doświadczenia muzyczne i przeżywanie koncertów na żywo. Anita Lipnicka jest jedną z największych gwiazd na polskiej scenie, dlatego jej koncertu nie wypada sobie odpuścić.

Koncert w pięknej scenerii z okazji 25-lecia działalności artystycznej

Anita Lipnicka wybiera się do Folwarku Ruchenka po to, aby świętować w tym urokliwym miejscu 25-lecie działalności artystycznej. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na celebrowanie tego niezapomnianego momentu w karierze każdego muzyka. Będzie to łąkowy koncert, w trakcie którego piosenkarka zaprezentuje swoje największe utwory. W Ruchnie nie może zabraknąć jej największych fanów, którzy byli z artystką od samego początku. To doskonałe przeżycie dla młodszej, jak i starszej widowni. W muzyce Anity Lipnickiej każdy odnajdzie cząstkę siebie. Koncert zostanie zorganizowany w wakacyjnym słońcu oraz w bliskim otoczeniu natury. Publiczność ma szansę przeżyć wyjątkową przygodę ze swoją ulubioną artystką. Bilety na koncert Anity Lipnickiej w Ruchnie można kupić na Empik Bilety i Going.


Anita Lipnicka - legendarne albumy i single

Anita Lipnicka przygodę z muzyką rozpoczęła w zespole Varius Manx (1994 rok), z którą nagrała dwie płyty: "Emu" (m.in. z singlem "Piosenka księżycowa" oraz "Elf" (np. utwory "Pocałuj noc" i "Zabij mnie"). Później rozpoczęła karierę solową.

Swój pierwszy solowy album wydała w 1996 roku i nosił on nazwę "Wszystko się może zdarzyć". Osiągnął on status potrójnej platynowej płyty. Piosenkarka szybko zyskała dużą popularność, uznawano ją za jeden z największych talentów w Polsce i wcale się nie mylono. Kolejny album "To, co naprawdę" okazał się złotą płytą. Później było równie udanie. Pojawiły się takie albumy, jak: "Nieprzyzwoite piosenki" z Johnem Porterem czy też "Hard Land of Wonder". Ostatni album został wydany w 2019 roku ("OdNowa"). 

W tym miejscu warto pochylić się nieco nad największymi singlami niepowtarzalnej piosenkarki. Na szczególne uznanie zasługują takie utwory, jak:

  • "I wszystko się może zdarzyć",
  • "Piękna i rycerz",
  • "Historia jednej miłości",
  • "Cud miłości",
  • "Jestem powietrzem",
  • "Bones of Love",
  • "Ptasiek",
  • "Z miasta".


Oczywiście singli było zdecydowanie więcej, ale każdy słuchacz ma swój ulubiony, a te powyższe są kojarzone chyba przez wszystkich fanów muzyki pop oraz pop-rock. 


Anita Lipnicka - nagrody i zapowiedź koncertu w Ruchnie

Nic dziwnego w tym, że niezwykle uzdolniona muzycznie Anita Lipnicka w trakcie swojej kariery zgarnęła masę różnych nagród. Wystarczy wspomnieć chociażby o Fryderyku 2003 (za album roku pop - "Nieprzyzwoite piosenki") i Fryderyku 2010 (za album roku, piosenka poetycka - "Hard Land of Wonder").

Jeśli fani chcieliby przybliżyć i przypomnieć sobie największe utwory Anity Lipnickiej mają ku temu znakomitą okazję w Ruchnie. Wystarczy zjawić się 19 sierpnia o godzinie 19:00 w Folwarku Ruchenka i wziąć udział w ekscytująco zapowiadającym się łąkowym koncercie.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany