12 wrzesień 2020

Dolnośląskie: odnaleziono 14-letnią Roksanę poszukiwaną od poniedziałku

fot. PAP
Policja odnalazła 14-letnią Roksanę z Bielska Podlaskiego, która zaginęła w poniedziałek, po tym, gdy rano wyszła do szkoły. Dziewczynka została odnaleziona w pustostanie w okolicach Bolesławca na Dolnym Śląsku. W sprawie zatrzymano jedną osobę.
REKLAMA

14-latka wyszła w poniedziałek rano z domu do szkoły i od tego czasu nie było z nią kontaktu.

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyna pojechała pociągiem do Bolesławca, gdzie na stacji spotkała się z nieznanym mężczyzną. Policja w piątek opublikowała jego wizerunek, gdyż podejrzewała, że mężczyzna może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany.

Jak powiedziała w sobotę rano PAP oficer prasowa KPP w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, dziewczynka została odnaleziona po północy w wyniku poszukiwań policjantów z Bolesławca i Lwówka Śląskiego.

"14-latkę odnaleziono w pustostanie na terenie kompleksu leśnego w powiecie lwóweckim. Jest cała i zdrowa" – przekazała policjantka.

Kublik-Rościszewska dodała, że w sprawie została zatrzymana jedna osoba w celu wyjaśnienia okoliczności. Jak podaje "Lwówek na sygnale" jest to poszukiwany w związku z zaginięciem 14-latki mężczyzna.(PAP)

autorka: Agata Tomczyńska

ato/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
241946
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-12-26 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-27 16:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-27 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-02 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany