7 sierpień 2022

Na przejściu dla pieszych zginął 76-letni przechodzień

zdjęcie: Na przejściu dla pieszych zginął 76-letni przechodzień / fot. PAP
fot. PAP
W niedzielę około godz. 13 na przejściu dla pieszych przy ul. Zgierskiej w Łodzi zginął 76-letni mężczyzna potrącony przez samochód. Na miejscu trwają czynności służb.
REKLAMA

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76-letni mężczyzna, który przechodził przez przejście dla pieszych na ul. Zgierskiej w okolicy numeru 186, został potrącony przez volkswagena passata kierowanego przez 29-latka. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł" - powiedziała PAP mł. asp. Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Kierowca pojazdu był trzeźwy, zostanie jeszcze przebadany na obecność narkotyków. Na miejscu tragicznego zdarzenia trwają czynności policji, która ustala jego okoliczności pod nadzorem prokuratury.(PAP)

Autorka: Agnieszka Grzelak-Michałowska

agm/ pat/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-09-26 19:00
miejsce
Bistro Plus, Ząbki, ul. Powstańców 27
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-07 20:00
miejsce
Bistro Plus, Ząbki, ul. Powstańców 27
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-29 09:30
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany