24 czerwiec 2021

Stołeczna policja: fatalne warunki pogodowe; dbajmy o bezpieczeństwo

fot. PAP
Warunki atmosferyczne w Warszawie są fatalne; dbając o bezpieczeństwo na drodze, zacznijmy od siebie - apeluje Komenda Stołeczna Policji. Funkcjonariusze zalecają ostrożną jazdę i zachowywanie bezpiecznej odległości od innych pojazdów.
REKLAMA

"Dbając o bezpieczeństwo na drodze, zacznijmy od siebie. Warunki atmosferyczne są fatalne. Warto zwolnić, zachowując bezpieczną odległość od innych pojazdów. Droga hamowania przy obecnych warunkach pogodowych znacznie się wydłuża" - napisała na Twitterze KSP.

W czwartek rano nad stolicą przechodzi front burzowy. W wielu dzielnicach pada ulewny deszcz i grzmi. Dyżurny miasta w rozmowie z PAP przekazał, że nie odnotowano na razie poważniejszych zdarzeń czy awarii.

Podobnie jest w całym województwie. Mł bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej Państwowej Straży Pożarnej poinformował w czwartek, że strażacy otrzymali już kilkadziesiąt zgłoszeń związanych z pogodą. (PAP)

Autorzy: Agnieszka Ziemska, Bartłomiej Figaj

agzi/ bf/ lena/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany