12 wrzesień 2021

Zatrzymanie 29-latka w związku ze śmiercią 25-letniej kobiety

zdjęcie: Zatrzymanie 29-latka w związku ze śmiercią 25-letniej kobiety / fot. PAP
fot. PAP
Policja zatrzymała 29-letniego mężczyznę w związku ze śmiercią 25-letniej kobiety – poinformował w niedzielę PAP asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
REKLAMA

Zgłoszenie o zgonie 25-letniej kobiety w jednym z mieszkań na osiedlu Zielony Trójkąt w Gdańsku policja odebrała w niedzielę ok. godz. 11.

"Policjanci pojechali na miejsce i w związku z tą sprawą zatrzymali 29-letniego mieszkańca Gdańska" – przekazał asp. sztab. Chrzanowski z KMP w Gdańsku.

Ustalane są okoliczności zdarzenia. Na miejscu prowadzone są czynności prokuratorskie z udziałem m.in. biegłego z zakresu medycyny sądowej.

Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyjaśnił PAP, że przyczyny śmierci kobiety ustali sekcja zwłok, która będzie przeprowadzona w najbliższym czasie.

Według nieoficjalnych informacji RMF FM, 29-latek śmiertelnie ugodził swoją partnerkę dwoma nożami. Jak podano, policję powiadomił jeden z członków rodziny, do którego kobieta zadzwoniła podczas domowej awantury z prośbą o pomoc. Stacja ustaliła, że kobieta osierociła dwoje dzieci w wieku 1 i 3 lat, które były w mieszkaniu w momencie, kiedy doszło do tragedii.(PAP)

autor: Robert Pietrzak

rop/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany