10 wrzesień 2020

Co podnosi atrakcyjność nieruchomości luksusowych na wynajem?

Rynek mieszkań na wynajem stale zmienia się. Wymagania najemców rosną z roku na rok. Trend ten dotyczy zwłaszcza rynku nieruchomości premium.
REKLAMA

Klienci zwracają uwagę szczególnie na lokalizację, różnorodność układu wnętrz z ich aranżacją i profesjonalną obsługę w trakcie najmu, a także na udogodnienia.

Dla najbardziej wymagających klientów NO.44 (przy ul.Złotej 44 w Warszawie) istotne jest, że sami mogą decydować o aranżacji wnętrz. 2-4 pokojowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy oferowane są w trzech aranżacjach, ich ekskluzywny wystrój wnętrz zostały zaprojektowany przez studio architektoniczne Upscale Interiors z Zurychu.

- Dodatkowe udogodnienia w No.44, to piętro rekreacyjne o powierzchni 1800 m2, dostępne tylko i wyłącznie dla mieszkańców. Znajduje się tam ekskluzywny, 25-metrowy basen, sauna fińska, łaźnia parowa, doskonale wyposażona siłownia, gabinet masażu, symulator golfa i prywatna sala kinowa – wyjaśnia Karolina Wasiak, koordynator najmu w NO.44.

Profesjonalna obsługa budynku w postaci recepcji, całodobowej ochrony i usługi concierga – to już standard. Aby wyróżniać się na rynku nieruchomości luksusowych na wynajem potrzebna jest profesjonalna opieka przez cały okres trwania umowy najmu, aby klient czuł się zaopiekowany i bezpieczny.

- Stworzyliśmy elitarny Prestige Club, którego klienci korzystają z oferty specjalnej dotyczącej cyklicznych wydarzeń, dedykowanych tylko dla nich –dodaje K.Wasiak. – Okazało się też, że mile widziane jest przesyłanie newsletterów dotyczących najatrakcyjniejszych wydarzeń w Warszawie.

źródło: MarketNews24.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany