9 wrzesień 2020

Co podnosi prestiż nieruchomości na wynajem?

W apartamentach najwyższej klasy dobra lokalizacja to obecnie za mało. Co więc wyróżnia najbardziej ekskluzywnych nieruchomości na wynajem?
REKLAMA

Wynajmujący apartamenty oczekują nowych wartości dodanych, a do takich należy usługa concierge. Dawniej był to dozorca i opiekun domu. W ekskluzywnych hotelach concierge załatwiał różne sprawy, jak rezerwacja stolika w restauracji czy biletu do teatru. Współczesny concierge występuje w roli osobistego asystenta.

- Dodatkową wartością jest też customer servise. Po zawarciu umowy najmu klient ma możliwość kontaktu z pracownikiem, który jest w biurze codziennie (u nas w godzinach 9.00-17.00). Bardzo przydatna okazuje się pomoc w korzystaniu z urządzeń, które są w apartamencie, a dotyczy to zwłaszcza instalacji smart home – wyjaśnia Hanna Piórkowska, specjalista ds. zarządzania nieruchomościami No.44.

Propozycja najmu powinna być elastyczna, zapewniając zróżnicowane powierzchnie, różne style umeblowania, aż po możliwość wynajęcia apartamentu bez umeblowania.

Bardzo istotne dla klientów jest obecnie bezpieczeństwo. Budynek musi mieć całodobową ochronę, a rozszerzona rola recepcji dotyczy m.in. kontroli dostępu.

źródło: MarketNews24.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany