21 kwiecień 2021

Czy warto inwestować w nieruchomości za granicą?

fot. nadesłane
W dobie kryzysu gospodarczego, związanego z koronawirusem wiele osób zastanawia się w co zainwestować zaoszczędzone pieniądze. Jedną z opcji jest kupno nieruchomości poza Polską, w kraju, gdzie za porównywalne pieniądze, możemy mieć lepsze warunki życia. Jednym z nich jest Hiszpania.
REKLAMA
Jak znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom w Hiszpanii, najlepiej z widokiem na morze w rozsądnej cenie? Najlepiej znaleźć zaufanego i sprawdzonego pośrednika z Polski.

Jednym z nich jest biuro nieruchomości tripinvest, które obsługuje rodaków zainteresowanych nieruchomościami w regionach od Costa Blanca, aż po Costa del Sol.

Chroń swoje pieniądze

Inwestycja w nieruchomości w słonecznej Hiszpanii w trudnych gospodarczo czasach, może okazać się doskonałą i pewną lokatą kapitału.

Chroni przed spadkiem wartości złotówki, a także przed wzrostem cen, który ostatnio dotyczy wielu dziedzin naszego życia - tłumaczy Agnieszka Baran, specjalista ds. nieruchomości tripinvest.


Dzięki bardzo bogatej ofercie nieruchomości w Hiszpanii, inwestorzy mogą wybierać spośród atrakcyjnych mieszkań z rynku wtórnego lub pierwotnego. Dostępne są tam zarówno w pełni umeblowane mieszkania, jak i lokale w stanie surowym. Profesjonalni doradcy przeprowadzą całą inwestycję kompleksowo - od wyboru mieszkania, przez kwestie formalnoprawne, aż po ewentualny kredyt hipoteczny czy zarządzanie nieruchomością przeznaczoną na wynajem turystyczny.

W naszej ofercie są różnego typu nieruchomości - domy, wille, czy luksusowe apartamenty, te dla najbardziej wymagających warte nawet miliony złotych. Największą popularnością klientów cieszą się jednak nieruchomości w granicach 100-125 tys. euro – wyjaśnia Agnieszka Baran.

Masz apartament i zarabiasz

Co oprócz ciepłego klimatu, pięknego morza, wspaniałych plaż, znakomitej kuchni śródziemnomorskiej, jeszcze przemawia za inwestowaniem w Hiszpanii?

Na hiszpańskim apartamencie możemy zarobić, nawet jeśli nie będziemy tej nieruchomości wynajmować, a po prostu będziemy ją mieć. Nasze środki i ich wartość mogą być tam bezpieczniejsze niż na koncie w banku z zerowym oprocentowaniem i w obecnej sytuacji gospodarczej, gdy niczego nie da się przewidzieć, a wartość pieniądza może spaść z dnia na dzień - dodaje ekspertka polskiego biura hiszpańskich nieruchomości tripinvest.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-09-30 23:59
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-30 23:59
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany