28 listopad 2023

Od środy czynne będą oba miejskie lodowiska

zdjęcie: Od środy czynne będą oba miejskie lodowiska / pixabay/3817358
Od środy zostaną uruchomione dwa miejskie lodowiska: w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel i przy ul. Jeziołowicza - zapowiedział Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. W pierwsze dwa dni wejścia na te obiekty będą bezpłatne.
REKLAMA

We wtorkowym komunikacie podano, że otwarcie sezonu łyżwiarskiego na lodowiskach CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej oraz przy ul. Jeziołowicza na osiedlu Pieczewo zaplanowano w środę o godz. 15. W tym dniu i w czwartek wejścia będą darmowe. Od 1 grudnia obowiązują już bilety. "Utrzymujemy ceny z poprzedniego sezonu" - przekazał OSiR.

Oznacza to, że bilet normalny będzie kosztował 15 zł a ulgowy 12 zł, karnety na 10 wejść - odpowiednio 140 i 110 zł.

Oba lodowiska, jak co roku, przygotowano od podstaw na sezon zimowy. Tafla w CRS Ukiel ma wymiary 30x20 metrów, na Pieczewie - 40x30 m.

"Infrastruktura techniczna jest gotowa, a w wypożyczalniach w obu obiektach czeka na was sprzęt sportowy: łyżwy oraz gadżety pomocnicze typu pandy i pingwinki" - przekazał OSiR. (PAP)

autor: Marcin Boguszewski

mbo/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce