patronat medialny

Chcecie poznać tajniki jazdy na deskorolce i freestyle football? Nic trudnego, wystarczy skorzystać z nowych pomysłów Moniki Pyrek

fot. nadesłane
Jak zachęcić młodych ludzi do regularnej aktywności, zmotywować całe rodziny do uprawiania sportu, a nauczycielom wychowania fizycznego stworzyć przestrzeń do rozwoju i kreatywnego działania? Monika Pyrek znalazła na to sposób – KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF e-platforma to odpowiedź na potrzeby szkolnego środowiska i całych rodzin, które szukają sportowej inspiracji! Tutaj można się uczyć podstaw sportu od największych gwiazd danej dyscypliny, ale także poznać tajniki jazdy na deskorolce, nauczyć się piłkarskich sztuczek, czy znaleźć mnóstwo gotowych gier i zabaw ruchowych. To miejsce doskonałe dla wszystkich dzieci, tych najmłodszych i trochę starszych.
Od startu platformy w bazie wiedzy pojawiło się już ponad dwieście materiałów edukacyjnych, skorzystało z niej blisko pół miliona użytkowników. Sportowa pasja i determinacja nie pozwala spocząć na laurach – e-platforma jest stale rozwijana, a wiosna to powiew świeżości i kolejne ciekawe treści. Słuchając głosu młodzieży na e-platformie są również zupełnie nowe materiały, m.in. deskorolka z Jakubem Golańskim ze SkateBoard School oraz piłkarskie sztuczki z Pawłem Skórą – Mistrzem Świata we Freestyle Football. Co jeszcze? Zestawy gier i zabaw ogólnorozwojowych dla najmłodszych, quizy wiedzy na różnych poziomach zaawansowania, testy sprawnościowe. Ciekawym elementem są również podcasty i webinaria z udziałem Mistrzów Sportu oraz seria fundaMENTALnie o sporcie prowadzona przez psychologa sportowego – Grzegorza Więcława. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dołączcie do naszej drużyny i razem z nami bawcie się sportem, gdziekolwiek jesteście. Na boiskach, stadionach, ale i w domach. Niech rozpocznie się sportowa zabawa. Mam nadzieję, że nasza e-platforma www.alternatywnelekcjewf.pl dostarczy Wam wiele inspiracji i motywacji – mówi Monika Pyrek, olimpijka, wicemistrzyni świata w skoku o tyczce, ambasadorka programu KINDER Joy of moving.


Przypomnijmy, że Fundacja Moniki Pyrek we współpracy z prawdziwymi pasjonatami sportu, utytułowanymi polskimi sportowcami, doświadczonymi instruktorami, specjalistami z zakresu edukacji olimpijskiej oraz wykładowcami akademickimi opracowała serię materiałów edukacyjnych. W obszernej i całkowicie darmowej sekcji BAZA WIEDZY dostępne są materiały w formie wideo z instruktażem ćwiczeń – od lekkiej atletyki prezentowanej przez Marka Plawgo, przez siatkówkę w wykonaniu Piotra Gruszki, po tenis z Klaudią Jans-Ignacik.

Dzięki licznym sukcesom polskich tenisistów tenis bardzo zyskuje na popularności. Takie ogólnodostępne materiały są bardzo potrzebne i pokazują, że nie trzeba mieć dostępu do specjalnej infrastruktury tenisowej, wystarczy rakieta, piłka i odrobina motywacji. Można bawić się tenisem na lekcjach wf-u czy rodzinnym popołudniu w parku – podsumowała inicjatywę Klaudia Jans-Ignacik.


Dzięki różnorodności opracowanych treści e-platforma jest dla każdego. Zarówno rodzicie, jak i nauczyciele, znajdą na niej mnóstwo inspiracji. Co ważne dostęp do KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF e-platformy jest całkowicie bezpłatny! Warto regularnie zaglądać zarówno na stronę projektu ponieważ już niebawem wielki konkurs dla szkół. Do wygrania wyjątkowe nagrody i dobra zabawa gwarantowana. Szczegóły wkrótce!

Partnerem tytularnym KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF e-platforma jest Grupa Ferrero w Polsce, realizująca program csr-owy KINDER Joy of moving, patronat honorowy objęli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Minister Edukacji oraz Polski Komitet Olimpijski. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany