patronat medialny

Narodowe Dni Badmintona w podwarszawskim Józefosławiu

fot. nadeslane
Po raz szósty pasjonaci badmintona z całej Polski spotkają się w jednym miejscu, by uczestniczyć w Narodowych Dniach Badmintona. Impreza odbędzie się w dniach 30 września – 3 października w środku szkolenia kadry narodowej, w podwarszawskim Józefosławiu. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest PKN ORLEN, a Partnerem Głównym – należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO.
Kompleks sportowy, gdzie na co dzień trenuje reprezentacja Polski, po raz drugi gościć będzie uczestników Narodowych Dni Badmintona. Już 30 września rusza największe cykliczne wydarzenie badmintonowe w naszym kraju przygotowane przez Fundację Narodowy Badminton. Na 12 kortach zagrają dzieci i dorośli, którzy wezmą udział turniejach badmintona według swoich kategorii.

Pierwsze dni imprezy poświęcone będą najmłodszym uczestnikom. Uczniowie z całej Polski zagrają w turnieju dzieci i młodzieży, któremu towarzyszyć będą dodatkowe aktywności oraz zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. W znacznej części będą to beneficjenci flagowego programu Shuttle Time. 2 października na korty wkroczą amatorzy i seniorzy, którzy rozpoczną  zmagania w swoich kategoriach.

Po raz kolejny największe polskie marki włączyły się do współpracy przy corocznym święcie najszybszej dyscypliny sportowej na świecie. Po raz kolejny Sponsorem Strategicznym Narodowych Dni Badmintona jest PKN Orlen. Z kolei Partnerem Głównym wydarzenia została marka LOTTO, która towarzyszy NDB od pierwszej edycji.

Wydarzenie zostanie przystosowane do aktualnie panujących wymogów bezpieczeństwa.

Partnerem medialnym wydarzenia Narodowe Dni Badmintona 2020 jest sieć portali miejskich Twoje-Miasto.pl.

Zapisy na turnieje są dostępne pod adresem: http://narodowybadminton.pl/ndb/
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-01-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-21 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany