patronat medialny

Ostatnia odsłona Śniadania Mistrzyń. Porażka jako przystanek w drodze do sukcesu

fot. Paweł Skraba
„Porażka jako przystanek w drodze do sukcesu” to temat przewodni ostatniej w tym roku odsłonie realizowanej przez Fundację Otylii Jędrzejczak akcji „Sport jest Kobietą – Śniadanie Mistrzyń”. W piątek w Nowym Sączu ze studentami i nie tylko rozmawiać o tym będą mistrzynie sportu – Otylia Jędrzejczak, Weronika Nowakowska, Natalia Czerwonka i Katrin Kargbo.

W Nowym Sączu spotkamy się na Akademii Nauk Stosowanych. Razem z innymi doskonałymi sportsmenkami będziemy mówić o budowaniu pewności siebie, o budowaniu relacji, czy o pokonywaniu przeszkód. Będą interesujące panele dyskusyjne, ale również zestaw ćwiczeń do wykonania niemal w każdych warunkach. A ta aktywność fizyczna jest bardzo ważna, bo dzięki niej każdy z nas lepiej funkcjonuje – mówi Otylia Jędrzejczak.

Spotkanie w Nowym Sączu odbędzie się w piątek, 2 grudnia, o godz. 10.15 w siedzibie Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Do Nowego Sącza, oprócz najlepszej w historii polskiego sportu pływaczki Otylii Jędrzejczak, przyjadą także medalistka mistrzostw świata i Europy w biathlonie Weronika Nowakowska, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Soczi w łyżwiarstwie szybkim Natalia Czerwonka oraz Katrin Kargbo, mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym.

Śniadanie Mistrzyń to zajęcia edukacyjno-sportowe, w trakcie których bardzo duży nacisk stawiany będzie na motywację oraz budowanie wzajemnych relacji. W trakcie spotkania uczestnicy mają też okazję poćwiczyć z renomowaną krakowską trenerką personalną Klaudią Koźbiał.

Realizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak projekt „Sport jest Kobietą – Śniadanie Mistrzyń” współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami spotkania w Nowym Sączu są Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, firma FAKRO, Sądeckie Towarzystwo Pływackie oraz CityMotors Gdańsk. To będzie ostatnia tegoroczna odsłona akcji „Sport jest Kobietą – Śniadanie Mistrzyń” – wcześniejsze odbyły się w Łodzi, w hotelu Arche Cukrownia Żnin oraz w hotelu Narvil w Serocku koło Warszawy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany