patronat medialny

Siatkarskie gwiazdy i moc atrakcji zawitają do Przysuchy na ORLEN PKO Volley Tour 2022

fot. nadesłane
Najlepsza plażowa siatkówka w naszym kraju, moc atrakcji dla kibiców, mecz charytatywny z udziałem halowych mistrzów świata – to nie wszystkie atrakcje, które będą czekały na fanów w trakcie turnieju rozgrywanego w ramach cyklu ORLEN PKO Volley Tour 2022. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 lipca w Przysusze, nad zalewem Topornia.
Po raz pierwszy w historii turniej w Przysusze organizowany jest przy współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej – teraz trafił do elitarnego grona czterech wybranych lokalizacji, które tworzą cykl zawodów pod nazwą ORLEN PKO Volley Tour 2022. Ich zwieńczeniem będzie przyznanie tytułów mistrzyń i mistrzów Polski w siatkówce plażowej.

To będzie wielkie wydarzenie, z historyczną pulą nagród, bo wynoszącą aż osiemdziesiąt tysięcy złotych – mówi Piotr Skiba, pasjonat siatkówki i główny organizator turnieju.
Przyjedzie do nas około po 30-40 par kobiecych i męskich, spodziewamy się fantastycznego poziomu sportowego. Dla kibiców mamy przewidziane mnóstwo dodatkowych atrakcji, naprawdę warto do nas wpaść w połowie lipca, wstęp na turniej jest bezpłatny.

W ramach tego nowego cyklu turniejów rozegrano już zawody w Sulejowie. Poza Przysuchą impreza zawitają jeszcze do Starych Jabłonek i Kołobrzegu. Partnerem turnieju w Przysusze są firmy PKN ORLEN oraz PKO Bank Polski.

Cieszę się, że tak wielkie i uznane marki nas wspierają, pomagają stworzyć niepowtarzalne widowisko – podkreśla Skiba.
W trakcie naszego weekendu z siatkówką rozegramy także pokazowy mecz charytatywny, w którym wezmą udział m.in. mistrzowie świata Dawid Konarski czy Fabian Drzyzga. Poza tym będą specjalne siatkarskie warsztaty dla dzieci prowadzone przez Grzegorza Fijałka i Kubę Buckiego, będziemy w sumie mieli dziesięć stref zabawy, z zajęciami fitness, zumbą czy nordic walking. Chcemy, by nasi goście świetnie się bawili – dodaje.

W pierwszym z czterech turniejów w ramach cyklu, rozgrywanym w Sulejowie, wśród pań triumfowała para Jagoda Gruszczyńska - Aleksandra Wachowicz, wśród panów najlepsi byli Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany