SUZUKI - Mecenas Polskiego Sportu i Fundacja Narodowy Badminton nawiązują współpracę

zdjęcie: SUZUKI - Mecenas Polskiego Sportu i Fundacja Narodowy Badminton nawiązują współpracę / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Suzuki Motor Poland, oficjalny dystrybutor samochodów i motocykli Suzuki w Polsce, został Partnerem Fundacji Narodowy Badminton.
Suzuki to japońska marka, która oferuje samochody, motocykle i łodzie. Informacje o swoich produktach i usługach Firma prezentuje w oficjalnym serwisie suzuki.pl, który polecamy do regularnego odwiedzania. Za pomocą serwisu internetowego można również skontaktować się z autoryzowanym punktem sprzedaży i serwisem.

Suzuki to marka dla ludzi aktywnych i czerpiących radość z życia.

Z kolei Fundacja Narodowy Badminton została utworzona przez ludzi kochających badmintona, dla wszystkich, którzy cenią ten sport. Fundacja realizuje wiele inicjatyw i projektów popularyzujących dyscyplinę jako sport dla każdego. Poprzez takie wydarzenia jak Narodowe Dni Badmintona czy Pikniki Rodzinne z Badmintonem stara się budować najlepszy obraz badmintona i upowszechniać dyscyplinę. Fundacja wdraża również i prowadzi wiele programów mających na celu popularyzację ćwiczeń badmintonowych wśród dzieci i młodzieży, takich jak Shuttle Time czy program Korektywa.

Bardzo się cieszymy, że możemy liczyć na tak renomowanego i prestiżowego partnera, jakim jest Suzuki. To dla nas wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz badmintona. Dzięki pomocy Suzuki będziemy mogli zrealizować nasze cele i plany, a także zapewnić lepsze warunki i jakość uczestnikom i beneficjentom naszych programów - powiedział prezes Fundacji Narodowy Badminton, Marek Krajewski.


PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce