4 marzec 2020

Wspólnie kibicujemy naszej planecie – PreZero po raz kolejny wspiera polską siatkówkę

fot. nadesłane
W marcu, w katowickim Spodku odbędą się finały Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Siatkówka to jedna z ulubionych i najbardziej popularnych dyscyplin sportowych wśród Polaków, a polska reprezentacja jest uznawana za jedną z najlepszych na całym świecie! Dzięki ogromnym sukcesom polskiej kadry sport ten staje się z roku na rok coraz bardziej popularny. Na trybunach jednoczy rodziny we wspólnym kibicowaniu i wspólnej zabawie, a kolejny raz zrobi to w dniach 14-15 marca w katowickim Spodku. Podczas tegorocznych finałów na kibiców czekać będą ekologiczne gry i zabawy zorganizowane przez oficjalnego sponsora wydarzenia – spółkę PreZero.
Koronawirus
37891
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Spotkania na najwyższym siatkarskim poziomie

Już 14 marca w katowickim Spodku odbędą się półfinały Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Zmierzą się ze sobą Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Treflem Gdańsk, a w drugim meczu PGE Skra Bełchatów podejmie VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa. Zwycięzcy obu pojedynków przejdą do finału, a w nim zawalczą o Puchar Polski! Finał odbędzie się dzień później w tej samej lokalizacji. Podczas całego weekendu wydarzeniu będzie towarzyszyć PreZero – wiodąca w Europie firma świadcząca usługi w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Na specjalnie przygotowanej Strefie Kibica PreZero nie zabraknie atrakcji związanych z ekologią. Fani każdej z drużyn będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach oraz wygrać eko gadżety.


Ekologiczny aspekt sportowych emocji

I tym razem kibice siatkówki będą mogli oglądać sportowe widowisko w duchu zabawy i nauki. Wszystko za sprawą Strefy Kibica PreZero, jaka zostanie utworzona w Spodku. Spółka już po raz trzeci angażuje się we współpracę z Polską Ligą Siatkówki. Wcześniej podobne Strefy Kibica mogliśmy oglądać na ubiegłorocznych Superpucharach w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn w Kaliszu i Gliwicach.

- Nie bez powodu zostaliśmy oficjalnym sponsorem Polskiej Ligii Siatkówki. Zajmując się ochroną środowiska, wiemy, że zadbane środowisko, podobnie jak sport, wpływa pozytywnie na człowieka. Propagujemy zdrowy tryb życia i ekologiczne nawyki, dlatego sport jest nam bliski. Kolejny powód to pomoc obiektom sportowym w znalezieniu rozwiązań bardziej przyjaznych dla naszej planety i uświadomienie kibicom jak ważne są ekologiczne działania takie jak segregacja odpadów czy oszczędzanie zasobów. Mamy nadzieje, że podobnie jak na zeszłorocznych Superpucharach, wielu kibiców skorzysta z nasze strefy i wyniesie nie tylko sportowe emocje, ale również wiedzę i ekologiczne rozwiązania – mówi Magdalena Krzeszewska, członek zarządu PreZero.


Strefa Kibica w pełni eko

To już 62. edycja rozgrywek siatkarskich o Puchar Polski. Niesamowite widowisko, wspólne kibicowanie, sportowe emocje i największe gwiazdy polskiej siatkówki to nie wszystkie atrakcje czekające na odwiedzających. Spółka PreZero przygotuje strefę, na której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce i odpocząć w strefie chilloutu. Na kibiców czekać będą specjalne stanowiska konkursowe, takie jak koło fortuny czy rzut odpadami do pojemników, w których będzie można wygrać ekologiczne gadżety. Nie zabraknie smacznych niespodzianek i atrakcji dla najmłodszych kibiców. Wszystko to czeka na kibiców w przerwach między rozgrywkami. To nie tylko okazja, żeby umilić sobie czas między setami, ale również możliwość pokazania jak istotna w życiu jest ekologia oraz jak stosować się do jej zasad w codziennym życiu, by zapewnić sobie czyste jutro.


PROGRAM:

Sobota 14 marca
  • 14:45 – I półfinał
  • 18:00 – II półfinał

Niedziela 15 marca
  • 14:45 - finał
Bramki dla kibiców zostaną otwarte w sobotę i niedziele o godzinie 13:30.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
37891
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce