10 sierpień 2020

Koncert Online Viki Gabor - VOD

kupbilecik24.pl / Koncert Online Viki Gabor - VOD
Zapraszamy 28 września 2020 roku do Internet, Internet, Streaming online.
Koronawirus
87330
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-09-28 00:00
miejsce: Internet, Internet, Streaming online
bilety: KUP BILET
 

Usiądźcie wygodnie przed ekranem i zaproście do swojego domu ukochanych idoli! W ramach nowego projektu KM Events Stage Online zapraszamy do obejrzenia koncertów prosto z profesjonalnego studia telewizyjnego w najlepszej jakości dźwięku i obrazu.

Specjalnie dla Was wystąpią: Viki Gabor, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Agnieszka Adamczewska, a także Mateusz Golicki, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachcic i Amelia Andryszczyk. Szykujcie się na pięć niezapomnianych wieczorów! Nasi wspaniali artyści zaprezentują się na niepowtarzalnej scenie - transformerze.

Największe hity i premierowe utwory. Nie zapomnieliśmy o porywających niespodziankach specjalnie dla najwierniejszych fanów! Specjalnie na potrzeby realizacji projektu KM Events Stage Online zaaranżowaliśmy profesjonalne studio telewizyjne, które jest wyposażone w oprawę oświetleniową, ekrany LED i świetny dźwięk. Ponadto dzięki kamerom zainstalowanym w różnych punktach doskonale wyposażonego studia telewizyjnego będziecie mieli niepowtarzalną okazję oglądania nie tylko ulubionych artystów, ale także muzyków i scenografię. Pozwól się zachwycić występami najpopularniejszych artystów sceny młodzieżowej w Polsce i już dziś zagwarantuj sobie najlepszy odbiór. Wprowadzone zakazy dotyczące imprez masowych zachęciły nas do stworzenia jedynej takiej na świecie sali koncertowej on-line z technologią dźwięku przestrzennego. Dziś, bez wychodzenia z domu możesz zobaczyć i usłyszeć koncert w taki sposób, jakbyś słyszał go na żywo. Najwyższa jakość, przestrzenne brzmienie oraz otaczający Cię dźwięk!

TO WYDARZENIE BĘDZIE DOSTĘPNE NA PLATFORMIE DO 28.09.2020r.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Viki Gabor
artyści:
Viki Gabor
Viki Gabor polska piosenkarka pochodzenia romskiego. Finalistka drugiej edycji The Voice Kids (2019). Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
87330
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-11-28 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-05 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-12 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany