Zakupy artykuł sponsorowany
23 grudzień 2021

Jak dobrze rozpocząć tydzień? Pomysły na udany poniedziałek

zdjęcie: Jak dobrze rozpocząć tydzień? Pomysły na udany poniedziałek / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Poniedziałek nie należy do lubianych dni tygodnia. Powrót do rutynowych obowiązków po weekendzie przyprawia o ból głowy niejedną osobę. Na szczęście jest wiele sposobów na to, by dobrze rozpocząć tydzień – wstąp na aromatyczną kawę przed pracą, a wieczorem wybierz się do kina.

Jeździsz samochodem do pracy? Wstąp w poniedziałek po kawę za 5 zł do Wild Bean Cafe na stacjach bp. Oferta jest ważna w poniedziałki, z karta PAYBACK. Planujesz poniedziałkowy wypad do kina? Wypij kawę przed, a na pewno nie przytniesz komara podczas seansu! Możesz też upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – wstąp na bp po kawę przed wizytą w kinie. Dzięki PAYBACKOWYM poniedziałkom możesz upiec dwie pieczenie przy jednych ogniu planując kawę na Wild Bean Cafe i wypad do kina.


Sposób na udany poniedziałek – wstąp do Wild Bean Cafe na stacjach bp

Kawa w promocyjnej cenie 5 zł z pewnością będzie miłym rozpoczęciem tygodnia, wystarczy aktywować kod w aplikacji PAYBACK i pokazać go przy kasie. Oprócz tego bp ma dla uczestników Programu PAYBACK dodatkowe oferty za zakup paliwa, myjni czy olejów Castrol. Warto także śledzić aktualne oferty kuponów w aplikacji, na stronie internetowej lub w wydrukach na paragonach, czeka tam dużo punktów promocyjnych.

Dzięki jednej wizycie na stacji bp możesz zyskać nawet kilkaset punktów PAYBACK. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kartę Programu w wersji tradycyjnej lub elektronicznej. Zgromadzone punkty możesz wymienić na tankowanie lub kolejną kawę. Dodatkowe punkty na koncie to doskonały sposób na zwalczenie poniedziałkowej chandry.

Udany poniedziałek – zrób plany na wieczór

Jeśli wcześniej zaplanujesz poniedziałkowe popołudnie lub wieczór, to już od rana z radością będziesz myśleć o czekających na ciebie atrakcjach. Te pozytywne myśli pomogą poprawić nastrój i sprawią, że wykonywanie obowiązków stanie się łatwiejsze. Wśród pomysłów na udane popołudnie jest m.in. wypad z przyjaciółmi do kina, kolacja w dobrze ocenianej restauracji bądź spotkanie z dawno niewidzianym znajomym.

Jeśli jesteś uczestnikiem Programu PAYBACK, możesz zorganizować udany wieczór w każdy poniedziałek, nawet w dniu, gdy wypada Blue Monday. Bez problemu aktywujesz kupon promocyjny (https://poniedzialki.payback.pl/), dzięki któremu kupisz taniej bilet i udasz się ze znajomymi na ciekawą premierę do Multikina. Co ważne, nie musisz ograniczać się do jednej atrakcji – w ramach Poniedziałków z PAYBACK możesz np. wypić kawę przed seansem i obejrzeć film, delektując się ulubionym zestawem barowym. Na poprawę nastroju wpłynie też korzystna cena, którą zapłacisz za wybrane produkty lub usługi. Poniedziałek to idealny dzień na korzystanie z atrakcyjnych promocji od PAYBACK.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany