Zakupy artykuł sponsorowany
23 grudzień 2021

Jak dobrze rozpocząć tydzień? Pomysły na udany poniedziałek

fot. nadesłane
informacja handlowa
Poniedziałek nie należy do lubianych dni tygodnia. Powrót do rutynowych obowiązków po weekendzie przyprawia o ból głowy niejedną osobę. Na szczęście jest wiele sposobów na to, by dobrze rozpocząć tydzień – wstąp na aromatyczną kawę przed pracą, a wieczorem wybierz się do kina.

Jeździsz samochodem do pracy? Wstąp w poniedziałek po kawę za 5 zł do Wild Bean Cafe na stacjach bp. Oferta jest ważna w poniedziałki, z karta PAYBACK. Planujesz poniedziałkowy wypad do kina? Wypij kawę przed, a na pewno nie przytniesz komara podczas seansu! Możesz też upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – wstąp na bp po kawę przed wizytą w kinie. Dzięki PAYBACKOWYM poniedziałkom możesz upiec dwie pieczenie przy jednych ogniu planując kawę na Wild Bean Cafe i wypad do kina.


Sposób na udany poniedziałek – wstąp do Wild Bean Cafe na stacjach bp

Kawa w promocyjnej cenie 5 zł z pewnością będzie miłym rozpoczęciem tygodnia, wystarczy aktywować kod w aplikacji PAYBACK i pokazać go przy kasie. Oprócz tego bp ma dla uczestników Programu PAYBACK dodatkowe oferty za zakup paliwa, myjni czy olejów Castrol. Warto także śledzić aktualne oferty kuponów w aplikacji, na stronie internetowej lub w wydrukach na paragonach, czeka tam dużo punktów promocyjnych.

Dzięki jednej wizycie na stacji bp możesz zyskać nawet kilkaset punktów PAYBACK. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kartę Programu w wersji tradycyjnej lub elektronicznej. Zgromadzone punkty możesz wymienić na tankowanie lub kolejną kawę. Dodatkowe punkty na koncie to doskonały sposób na zwalczenie poniedziałkowej chandry.

Udany poniedziałek – zrób plany na wieczór

Jeśli wcześniej zaplanujesz poniedziałkowe popołudnie lub wieczór, to już od rana z radością będziesz myśleć o czekających na ciebie atrakcjach. Te pozytywne myśli pomogą poprawić nastrój i sprawią, że wykonywanie obowiązków stanie się łatwiejsze. Wśród pomysłów na udane popołudnie jest m.in. wypad z przyjaciółmi do kina, kolacja w dobrze ocenianej restauracji bądź spotkanie z dawno niewidzianym znajomym.

Jeśli jesteś uczestnikiem Programu PAYBACK, możesz zorganizować udany wieczór w każdy poniedziałek, nawet w dniu, gdy wypada Blue Monday. Bez problemu aktywujesz kupon promocyjny (https://poniedzialki.payback.pl/), dzięki któremu kupisz taniej bilet i udasz się ze znajomymi na ciekawą premierę do Multikina. Co ważne, nie musisz ograniczać się do jednej atrakcji – w ramach Poniedziałków z PAYBACK możesz np. wypić kawę przed seansem i obejrzeć film, delektując się ulubionym zestawem barowym. Na poprawę nastroju wpłynie też korzystna cena, którą zapłacisz za wybrane produkty lub usługi. Poniedziałek to idealny dzień na korzystanie z atrakcyjnych promocji od PAYBACK.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce