Zakupy artykuł sponsorowany
29 listopad 2022

W Orange Flex możesz mieć pierwszy miesiąc tylko za 1 zł

zdjęcie: W Orange Flex możesz mieć pierwszy miesiąc tylko za 1 zł / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Nie lubisz długoterminowych umów i zbędnych formalności? Przenieś numer do Orange Flex i korzystaj z sieci komórkowej na własnych zasadach. Wybierz jeden z dostępnych Planów, aktywuj konto i zacznij cieszyć się ze swobody, jaką daje Orange Flex.

Orange Flex – promocja warta uwagi

Szukasz nowego operatora sieci komórkowej? Postaw na Orange Flex – elastyczną ofertę, w której to Ty dyktujesz warunki. Do dyspozycji masz cztery wygodne Plany, dzięki którym zyskasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Poszczególne oferty różnią ilością dostępnych GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Niezależnie od tego, czy planujesz przenieść się do Orange Flex, czy potrzebujesz nowego numeru telefonu, na nowych członków #generacjiflex czeka atrakcyjna promocja - pierwszy miesiąc dowolnego Planu komórkowego za złotówkę. Sprawdź szczegóły oferty: https://flex.orange.pl/promocje/1m1

Przeniesienie numeru do Orange Flex krok po kroku

Jak wygląda przeniesienie numeru do Orange Flex? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

1. Załóż konto w aplikacji Orange Flex

Na początku pobierz aplikację Orange Flex z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery. Kiedy tylko znajdzie się ona na Twoim smartfonie, zarejestruj się – zajmuje to dosłownie kilka minut. W kolejnym kroku poprosimy Cię o wybranie jednego z czterech Planów komórkowych.

2. Zadecyduj, od kiedy chcesz dołączyć do Flexa

Wskaż dzień, od kiedy chcesz przyłączyć się do Orange Flex. Możesz to zrobić na dwa sposoby – podając datę końca aktualnej umowy lub korzystając z usługi „Jak najszybciej i bez opłat”. Dzięki temu zajmiemy się wszystkimi formalnościami u starego operatora, a Ty unikniesz niepotrzebnych opłat i rozpoczniesz przygodę z Flexem bez ekstra wydatków.

3. Odbierz kartę SIM lub zainstaluj eSIM

Kiedy tylko wskażesz datę przenosin do Orange Flex, nie pozostaje Ci nic innego, jak zamówić kartę SIM. Zostanie ona dostarczona wprost pod Twoje drzwi za pośrednictwem kuriera. Moduł otrzymasz też w dowolnym salonie Orange. A może zależy Ci na eSIM? Nie ma problemu – jeżeli Twój telefon obsługuje tę technologię, pobierzesz go za pomocą aplikacji Flexa.

4. Potwierdź swoją tożsamość

Zaraz przed aktywacją konta poprosimy Cię o potwierdzenie swojej tożsamości. Możesz to zrobić za pomocą usługi mojeID lub przesyłając do nas swoje selfie wraz ze zdjęciem dowolnego dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego czy paszportu). Pamiętaj, że nie przechowujemy przekazanych przez Ciebie plików, a Twoje dane są w pełni bezpieczne.

5. Aktywuj swój numer

W dniu przenosin odwiedź aplikację Flexa i wybierz metodę płatności za wybrany Plan komórkowy – możesz podpiąć swoją kartę płatniczą lub doładować środki za pomocą kodu BLIK. To także dobry moment na użycie kodu FLEX, dzięki któremu za pierwszy miesiąc w Orange Flex zapłacisz tylko złotówkę. Następnie aktywuj numer i gotowe!

Przeniesienie numeru do Orange Flex – dlaczego warto?

W Orange Flex nie obowiązują Cię żadne długoterminowe umowy – z oferty możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy, że odwiedzisz zakładkę „Mój Plan”, a następnie wybierzesz opcję „Zakończ Plan”. W trakcie kolejnych sześciu miesięcy będziesz mógł reaktywować swoją subskrypcję, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat.
W Orange Flex to Ty o wszystkim decydujesz. W ramach oferty możesz skorzystać z:

Klubu Flex – miejsca pełnego zniżek i promocji, dzięki którym zaoszczędzisz w trakcie zakupów;

Sklepu Flex – znajdziesz w nim flagowce znanych marek oraz odnowione smartfony z drugiej ręki w atrakcyjnych cenach;

systemu poleceń Flexa – dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj” możesz zyskać dodatkowe GB danych oraz ekstra środki, które przeznaczysz, na cokolwiek zechcesz.

Dołącz do Orange Flex, skorzystaj z promocji dla osób przenoszących numer i zacznij cieszyć się nieograniczoną swobodą, dzięki elastycznej ofercie! Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany