Zakupy artykuł sponsorowany
16 wrzesień 2020

Zdrowe lato z CARREFOUR

fot. nadesłane
Koniec lata to czas, w którym warto pomyśleć o nadchodzących miesiącach i przygotować się do nich wzmacniając swoją odporność. Dobrze jest mieć to na uwadze już podczas wkładania produktów do sklepowego koszyka. Żywność wysokiej jakości, o prostych składach, pochodząca od zaufanych, lokalnych dostawców i wyprodukowana w sposób zrównoważony lub ekologiczny to mądry wybór, który będzie miał korzystny wpływ na zdrowie. Dlatego Carrefour rozwija ofertę produktów lokalnych i ekologicznych, poprawia skład produktów marki własnej oraz dba o to, aby żywność najwyższej jakości była dostępna dla szerokiego grona konsumentów.
Wysoka jakość – bo z natury. Teraz 20% taniej
Wchodząc do sklepu coraz częściej świadomie poszukujemy produktów, do których mamy zaufanie - znamy ich składy, pełny proces powstawania i wiemy, że wytworzone zostały z szacunkiem dla środowiska i zwierząt. Szeroką ofertę takich produktów znaleźć można na półkach Carrefour.
Carrefour postawił sobie bowiem za cel pomoc klientom w zmianie nawyków żywieniowych m.in. poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Przykładem są tutaj produkty marki własnej Carrefour oznaczone logo "Jakość z Natury". Pochodzą one z czystych ekologicznie terenów i wytwarzane są przez zaufanych polskich dostawców - często rodzinnych firm, z którymi Carrefour współpracuje od wielu lat. Ich powstawanie kontrolowane jest na każdym etapie, dostawcy troszczą się o środowisko naturalne i dobrostan zwierząt, a każdy z produktów, przed oznaczeniem marką „Jakość z Natury Carrefour”, przechodzi szereg testów i kontroli przeprowadzanych przez niezależne laboratoria. Próżno w nich zatem szukać sztucznych konserwantów czy GMO. Warto zatem samemu sprawdzić, jak produkty "Jakość z Natury" przechodzą również nasz osobisty test smaku, gdy już znajdą się na talerzu. A w takich subiektywnych testach również poszczycić się mogą wysokimi notami.
W sklepach Carrefour do wyboru jest około 160 produktów z logo "Jakość z Natury", które wytwarzane są przez prawie 70 dostawców.  Opłaca się po nie sięgnąć zwłaszcza teraz, bo posiadacze aplikacji Mój Carrefour mogą do 26 września kupić produkty marki "Jakość z Natury" z 20% rabatem.

Dobre składy – korzyść dla zdrowia

"Jakość z Natury' to jedna z marek własnych Carrefour. Robiąc zakupy warto sprawdzić również inne marki własne Carrefour, bo dobra cena to nie jedyna zaleta artykułów z logiem Carrefour. Liczy się również jakość. Czy wiesz, że od 2018 roku z produktów marek własnych Carrefour zniknęło ponad 4 tony cukru i 1,2 tony soli? To jeden z efektów ulepszania przez Carrefour składów tych artykułów. Sieć zmniejsza zawartość soli i cukru w produktach marki własnej, aby poprawić ich profil żywieniowy.  Produkty marek własnych Carrefour konsekwentnie poddawane są bowiem tzw. reformulacji, która obejmuje również usuwanie niektórych  „niepożądanych” dodatków do żywności, pomimo że są dopuszczone stosownymi przepisami. Do tej pory pod kątem dodatków zoptymalizowano już ponad 90 produktów marki własnej Carrefour.

Naturalnie, że bio. Naturalnie, że -10%Wszystkich, którym zależy na zdrowiu, nie trzeba raczej przekonywać do odżywiania się produktami naturalnymi i sięgania po bio. W produkcji ekologicznej zabrania się stosowania syntetycznych nawozów mineralnych i chemicznych środków ochrony roślin. Stosuje  się wyłącznie naturalne nawozy, dba o dobrostan zwierząt i karmi je wysokiej jakości ekologicznymi paszami. Zabronione jest również profilaktyczne stosowanie  syntetycznych leków weterynaryjnych i antybiotyków. To wszystko sprawia, że produkty ekologicznie są zwykle droższe od „konwencjonalnych”. Odpowiedzią na tę sytuację jest jednak kolejna marka własna Carrefour – Carrefour BIO. To już ponad 300 produktów - od produktów spożywczych, przez soki i napoje po środki czyszczące – które nabyć można w atrakcyjnych cenach. Aby umożliwić dostęp do produktów ekologicznych na szerszą skalę, Carrefour oferuje posiadaczom aplikacji Mój Carrefour stały, 10% rabat na produkty marki Carrefour BIO. To działanie to część tzw. demokratyzacji bio, którą sieć prowadzi w trosce o zdrowie swoich klientów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Troska o zdrowie to dla Carrefour również dbanie o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa dokonywania zakupów, co ma szczególne znaczenie w czasie pandemii koronawirusa. Dlatego Carrefour, jako pierwsza sieć handlowa, zamontował w swoich sklepach przykasowe ekrany z pleksi, a zachowanie odpowiedniego odstępu ułatwiają wyklejone linie. Pracownicy sklepów noszą maseczki lub przyłbice, systematycznie dezynfekowane są kasy, wagi i lady. Ze względu na dużą powierzchnię hiper- i supermarkety Carrefour zapewniają większe dystansowanie społeczne, a dzięki szerokiemu wyborowi można w jednym miejscu zrobić wszystkie potrzebne zakupy. W Carrefour można jednak również wygodnie zamawiać zakupy z dostawą ze sklepu online. W każdym hiper- i supermarkecie jest możliwy również odbiór zamówionych wcześniej w sklepie internetowym zakupów. Skompletuje je dla nas pracownik sklepu – i to bez dodatkowych kosztów.


 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
87330
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-11-28 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-05 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-12 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany