Zdrowie artykuł sponsorowany
8 grudzień 2021

Witaminy i ekstrakty z roślin wspierające proces menopauzy

fot. nadesłane
Menopauza to naturalny etap życia kobiety. Pojawia się zazwyczaj około 50 roku życia i choć trudno go nie zauważyć, łatwo można sobie poradzić z jego mniej przyjemnymi konsekwencjami. Dobra kondycja psychofizyczna, to w tym czasie priorytet. Dlatego poza konsultacją ze specjalistą, który wytłumaczy zmiany jakie zachodzą w ciele kobiety i ustali odpowiednie leczenie, pomyślmy również o naturalnej suplementacji wspierającej. Witaminy i ekstrakty w nich zawarte mogą w znacznym stopniu wspomóc proces przechodzenia przez ten trudny okres w życiu każdej z nas.
informacja handlowa
Menopauza, to naturalne

    • ustanie miesiączkowania,
    • nagłe uderzenia gorąca,
    • pocenie,
    • znużenie,
    • problemy z zasypianiem
    • rozdrażnienie.

Suplement suplementowi nierówny

Samoświadomość kobiet jeśli chodzi o ich zdrowie jest coraz większa. Zwracamy uwagę na to co jemy i jaki skład widnieje na opakowaniu produktów spożywczych, które lądują w naszym koszyku. Nie inaczej jest z suplementami diety. Tu również dobry skład gra główną rolę. A im bardziej naturalny, tym lepszy. Suplement diety Jasnum to kompozycja starannie dobranych ekstraktów roślinnych oraz witamin, dostępny w trzech wariantach dopasowanych do konkretnych potrzeb. Pozbawiony konserwantów, bez substancji wypełniających i barwników. Bezpieczeństwo i działanie składników potwierdzone zostały w badaniach naukowych. Jasnum z ekstraktem z koniczyny czerwonej łagodzi uderzenia gorąca, pocenie się i niepokój1, przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania2. Jasnum Mood z wyciągiem ze znamion szafranu  poprawia nastrój, ułatwia utrzymanie równowagi emocjonalnej oraz pomaga zmniejszyć zmęczenie3. Jasnum Uro z esencją z lnu zwyczajnego wspiera funkcjonowanie kobiecego układu moczowego4.

Menopauza to nie synonim starości, to naturalny okres pojawiający się w życiu każdej kobiety. Dlatego warto wspierać go naturalnymi preparatami. Życie może być piękne i pełne pasji w każdym wieku.


SUPLEMENT DIETY


Więcej informacji na: www.jasnum.pl

1. Dzięki zawartości ekstraktu z koniczyny czerwonej.
2. Dzięki zawartości melatoniny,
3. Dzięki zawartości ekstraktu z szafranu,
4. Dzięki zawartości ekstraktu z lnu.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce