8 czerwiec 2021

Wojewoda podlaski przedłużył akcję szczepień w kontenerowym mobilnym punkcie

fot. PAP
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski przedłużył do niedzieli akcję szczepień w kontenerowym mobilnym punkcie, który od tygodnia stoi przy Urzędzie Gminy w Suwałkach (Podlaskie). To pierwszy taki punkt w Podlaskiem.
REKLAMA

Od początku maja w Suwałkach działają dwa punkty szczepień masowych przeciwko COVID-19. Jeden z nich w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach, a drugi w hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena. Mobilny punkt szczepień w kontenerze działa w Suwałkach od 2 czerwca. Skorzystało z niego 725 osób.

W punkcie tym chętni otrzymują jednorazową szczepionkę firmy Johnson & Johnson. Aby ją przyjąć w tym miejscu wystarczy e-skierowanie. Niepotrzebna jest wcześniejsza rejestracja.

Zespoły szczepienne z Centrum Medycznego Revita będą czekać na chętnych w Suwałkach przy ul. Świerkowej 45 od wtorku do niedzieli 13 czerwca w godz. 9 -17.

Wojewoda podlaski promował w ubiegły poniedziałek w Suwałkach kontenerowy mobilny punkt szczepień na specjalnej konferencji prasowej, w której wzięli udział suwalscy samorządowcy.

Paszkowski mówił wtedy, że ustawiając ten mobilny punkt szczepień Podlaski Urząd Wojewódzki wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców Suwałk i powiatu suwalskiego. Dodał, że chodziło o rozpowszechnienie informacji i promocję akcji szczepień.(PAP)

Autor: Jacek Buraczewski

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany