Rejestracja Użytkownika
data urodzenia
lub utworzenia firmy
płeć:
typ konta:
  
nazwa firmy
opcjonalnie jeśli dotyczy
  • Administratorem danych osobowych jest Twoje-Miasto sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, Szosa Toruńska 13-15 (kod pocztowy 86-300), KRS 0000354832, zwanym Twoje-Miasto.pl.
  • Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy pomiędzy Twoje-Miasto.pl a Tobą (np. konto na portalu, forum, komentarze, SYSPiR), możemy przetwarzać Twoje dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy, zakres/cel przedstawiony jest w formularzu rejestracyjnym lub Regulaminie usługi. Bez tego nie możemy świadczyć Ci usługi, a Ty nie możesz z niej korzystać. Niepodanie danych uniemożliwi nam zawarcie i wykonanie umowy. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Użytkownik.
  • Podanie nam danych jest dobrowolne, użytkownik ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  • Wszystkie zgody są dobrowolne. Każdą ze zgód możesz wycofać w dowolnym momencie kierując informację o jej wycofaniu do Administratora (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem).
REKLAMA