12 wrzesień 2019

3… 2… 1… Akcja! – kolejne marzenie spełnione

fot. nadesłane
Fundacja Mam Marzenie spełniła właśnie kolejne dziecięce marzenie. Tym razem wolontariusze wraz z marzycielką odwiedzili plan filmowy serialu „Barwy Szczęścia”, ulubionej produkcji 18-letniej Nikoli. Dziewczynka przeżywa losy bohaterów i z zapałem śledzi wszystkie wątki serialu. Dlatego, kiedy podczas spotkania została zapytana o swoje marzenie, bez zastanowienia wskazała na zagranie właśnie w „Barwach Szczęścia”.
Koronawirus
36155
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Nikola nie musiała długo czekać. Dzięki pomocy aktorki Anity Sokołowskiej, w piątek, 6 września, wolontariusze wraz z Nikolą zawitali na planie serialu. Dziewczynka spędziła cały dzień z ekipą swojego ulubionego programu, statystowała w serialu, rozmawiała z aktorami i reżyserem. Okazuje się, że scena, którą widzimy w telewizji przez 1 minutę, na planie zdjęciowym zajmuje całą godzinę.

– Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy jeszcze jedno marzenie. To już kolejny raz, kiedy możemy skorzystać z gościnności ekipy „Barw Szczęścia”. W tym miejscu chciałam im wszystkim serdecznie podziękować. Dzięki Wam możemy choć na chwilę pomóc dzieciom zapomnieć o chorobie. Po spotkaniu Nikola nie mogła przestać mówić o tym niezwykłym przeżyciu. Takie chwile dają nam ogromnego kopa do działania i udowadniają, że warto angażować się w takie inicjatywy – mówi Kornelia Szytel, koordynatorka wrocławskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Nikola na pewno długo nie zapomni dnia spędzonego na planie „Barw Szczęścia”. Jak sama przyznaje, był to jeden z najwspanialszych dni w jej życiu. 18-latkę będzie można podziwiać w 2201 odcinku.

Więcej o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji: www.mammarzenie.org.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.
Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 8200 marzeń chorych dzieci. 

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
36155
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce