kategoria: Finanse
26 marzec 2019

Miloan Polska wśród liderów pożyczek

zdjęcie: Miloan Polska wśród liderów pożyczek / fot. materiały prasowe / 000077835
fot. materiały prasowe / 000077835
W marcu Miloan Polska ponownie znalazł się na czołowych miejscach najważniejszych rankingów pożyczek krótkoterminowych. Firma znalazła się na drugim miejscu zestawienia portalu Chwilowo.pl oraz w pierwszej piątce rankingu TotalMoney.pl. W obu rankingach podkreślono, że klienci Miloan Polska mają szybki dostęp do pieniędzy, które po zaakceptowaniu wniosku, transferowane są na ich konto nawet w ciągu 15 minut!
Miloan, choć obecny w Polsce od zaledwie 3 lat, jest jednym z najpopularniejszych pożyczkodawców na rynku. Jak informuje Chwilowo.pl, prostota oferty sprawia, że marka ta jest coraz częściej doceniana nie tylko przez pożyczkobiorców, ale również przed instytucje analityczne. Firma jest zdobywcą nagrody Najlepsza marka pożyczkowa 2018 Gazety Finansowej – tytuł przyznany za profesjonalizm pożyczkodawcy oraz rzetelne podejście do klienta.

Pozycję Miloan Polska na polskim rynku potwierdzają również liczne rankingi pożyczek krótkoterminowych, w których firma zajmuje czołowe lokaty. W najnowszym zestawieniu portalu Chwilowo.pl Miloan uplasował się na drugim miejscu, a w rankingu TotalMoney.pl, (uwzględniającym pożyczki do 1000 złotych) znalazł się w pierwszej piątce (4 miejsce), wyprzedzając m.in. Vivus (5 miejsce).

Co ważne, Miloan oferuje pierwszą darmową pożyczkę (30 dni) do 2500 zł, przelew pieniężny nawet w 15 minut po weryfikacji wniosku oraz atrakcyjne oprocentowanie w przypadku kolejnych pożyczek (do 5 tys. zł).

Z danych Miloan Polska wynika, że klientami pożyczek online są głównie mężczyźni, osoby młode, poniżej 40 roku życia (62 proc.), z wykształceniem średnim i wyższym, a wskaźnik ten jest wyższy wśród osób pozostających w „stanie wolnym” (60 proc.). Są to osoby o średnich, miesięcznych zarobkach na poziomie 3000 zł, mieszkańcy średnich i dużych miast.

Przez ostatnie lata rynek pożyczkowy rósł stabilnie, podobnie jak średnia wartość pożyczek – obecnie jest to kwota na poziomie 2.300 zł. Z badań wewnętrznych Miloan wynika, że znaczna część konsumentów pożycza, gdyż aspiruje do realizacji wyższych planów, w związku z tym średnia wartość pożyczki z roku na rok rośnie. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2024-06-16 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany