24 wrzesień 2023

Kujawsko-Pomorskie/ Dk 10 zablokowana w Stryszku po zderzeniu dwóch aut

Droga krajowa nr 10 jest zablokowana w Stryszku (Kujawsko-Pomorskie) po zderzeniu dwóch aut osobowych.
REKLAMA

Jak poinformował dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA, dk 10 jest zablokowana na odcinku pomiędzy Solcem Kujawskim i węzłem Bydgoszcz Południe.

"W Stryszku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin" - poinformował dyżurny Maciej Kuliński.

Na miejscu pracują służby, które ustalają przyczyny zdarzenia. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. (PAP)

Autor: Tomasz Więcławski

twi/ mhr/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany