8 styczeń 2023

Kujawsko-pomorskie/ Przywrócono normalny ruch po wypadku na dk 91 w Łysomicach

Przywrócony został normalny ruch na drodze krajowej nr 91 w Łysomicach koło Torunia (woj. kujawsko-pomorskie), gdzie wskutek zderzenia trzech aut osobowych ranna została jedna osoba - poinformował dyżurny Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy Maciej Kuliński.
REKLAMA

Do wypadku doszło na dk 91 w Łysomicach, na odcinku Toruń - Chełmża. Zderzyły się trzy auta osobowe. Poszkodowana została jedna osoba.

Trasa przez pewien czas była zablokowana, a później wprowadzono ruch wahadłowy. (PAP)

Autor: Jerzy Rausz

rau/ godl/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany