9 listopad 2023

Utrudnienia na kolei z powodu awarii pociągu

zdjęcie: Utrudnienia na kolei z powodu awarii pociągu / pixabay/8101051
Awaria pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej w rejonie stacji Warszawa Służewiec spowodowała olbrzymie utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2, S3, S4 i S40 oraz pociągów Kolei Mazowieckich.
REKLAMA

Niektóre pociągi zostały odwołane, inne notują opóźnienia. Pasażerowie muszą uzbroić się w cierpliwość.

"Z przyczyn technicznych w rejonie stacji Warszawa Służewiec występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2, S3, S4 i S40 oraz pociągów KM" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.(PAP)

mas/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce