27 listopad 2023

Utrudnienia na Wale Miedzeszyńskim po kolizji pięciu aut

zdjęcie: Utrudnienia na Wale Miedzeszyńskim po kolizji pięciu aut / pixabay/337764
Na Wale Miedzeszyńskim w kierunku Otwocka doszło do kolizji pięciu samochodów osobowych, w tym dwóch hond i dwóch maserati oraz volvo - poinformowała podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Po kolizji występują duże utrudnienia w ruchu.
REKLAMA

Jak poinformowała policja, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wiadomo też, że kierowcy wszystkich pięciu aut nie byli pod wpływem alkoholu. Po kolizji ruch w kierunku Otwocka jest utrudniony. Obecnie korek na Wale Miedzeszyńskim sięga ponad 4 km.(PAP)

autor: Marcin Chomiuk

mchom/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce