18 listopad 2023

Aleksander Miszalski kandydatem PO na prezydenta Krakowa

zdjęcie: Aleksander Miszalski kandydatem PO na prezydenta Krakowa / fot. PAP
fot. PAP
Poseł Aleksander Miszalski będzie w Krakowie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta miasta w wiosennych wyborach samorządowych – poinformowało w sobotę ugrupowanie.
REKLAMA

To drugi zadeklarowany kandydat na prezydenta Krakowa. Dzień wcześniej swoją gotowość do startu w wyborach ogłosił w serwisie społecznościowym X (dawniej Twitter) rektor, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego Stanisław Mazur. (PAP)

autor: Beata Kołodziej

bko/ pad/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany