kategoria: Kraj
13 czerwiec 2024

Policjanci zatrzymali ukrywającego się oszusta, znaleźli też przy nim narkotyki

zdjęcie: Policjanci zatrzymali ukrywającego się oszusta, znaleźli też przy nim narkotyki / fot. PAP
fot. PAP
Policjanci z Woli zatrzymali 20-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna oprócz tego, że miał odbyć karę w poprawczaku, miał jeszcze 30 innych podstaw poszukiwawczych, głównie za oszustwa. Łącznie ma do odsiedzenia 8 lat w więzieniu. Podczas zatrzymania znaleziono przy nim narkotyki.
REKLAMA

"Młody mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, licząc że w taki sposób uniknie odpowiedzialności. Wiedział, że jest poszukiwany, by doprowadzić go do zakładu poprawczego i trzydziestoma innymi podstawami poszukiwawczymi, sześcioma listami gończymi, zarządzeniami sądu i prokuratury oraz nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. 20-latek miał łącznie do odbycia karę ponad ośmiu lat pozbawienia wolności, głownie za przestępstwa oszustwa" - przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej komendy.

Policjanci znaleźli oszusta w mieszkaniu na Włochach. 20-latek, widząc policjantów próbował uciec, jednak ucieczka nie powiodła się. Podczas przeszukania lokalu, który zajmował mężczyzna policjanci znaleźli znaczne ilości marihuany, ecstasy, mefedron i inne substancje psychotropowe.

20-latek został doprowadzony do wolskiej komendy. W prokuraturze usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej, za co grozi 10 lat pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu trafił prosto za więzienne mury. (PAP)

Autorka: Marta Stańczyk

mas/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany