13 czerwiec 2012

Miss Foto 2012: wybierz TOP 20

zdjęcie: Miss Foto 2012: wybierz TOP 20 / Głosuj na TOP 20 i pomóż swojej faworytce dojść do finału!
Głosuj na TOP 20 i pomóż swojej faworytce dojść do finału!
Pierwszy etap wyborów Miss Foto Twojego-Miasta 2012 mamy już za sobą. Dziś ruszyło kolejne głosowanie. Wybierz najpiękniejsze zdjęcie i swoją faworytkę, która zbliży się do momentu, w którym na głowę zwyciężczyni założymy koronę najpiękniejszej.
Obecnie, na stronie Plebiscytu www.grudziadz.twoje-miasto.pl/missfoto znajdziecie zdjęcia dziewcząt, które awansowały do TOP 30. Jeszcze przez kilka dni Waszej ocenie podlegała będzie jedna galeria, jednak już po 21 czerwca, kiedy to dziewczyny wezmą udział w pierwszej sesji, na stronie Miss Foto znajdziecie kolejne, najnowsze fotografie. Autorem pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej, wykonanej w Miasteczku Westernowym będzie Paweł Kuczwalski.

Głosowanie na TOP 20 zakończy się 30 czerwca o godzinie 23:59:59. Zanim jednak poznamy 20-tkę najpiękniejszych, dziewczyny wezmą udział między innymi w Westernowej Paradzie Ulicami Miasta, zaprezentują się na dużej scenie podczas Dni Łasina tuż przed gwiazdą wieczoru Rico Sanchezem & Gipsy Kings Party oraz zapozują w kolejnej sesji zdjęciowej, tym razem w Ośrodku Wypoczynkowym Casus w Łasinie.

Od teraz na swoją faworytkę możesz głosować także za pośrednictwem SMS. Głosując przez Internet oddajesz 1 głos, wysyłając SMS kandydatka dostaje aż 20 punktów! Przy pretendentkach do tytułu Miss Foto wyświetlone są ich numery, koszt wysłania SMS-a na numer 72898 to 2.00 zł netto (2.46 zł z VAT). Zachęcamy do głosowania.

Na adresy mailowe kandydatek z TOP 30 wysłaliśmy informację z terminarzem najbliższych imprez. Awansowałaś do kolejnego etapu? Sprawdź swoją skrzynkę mailową i zarezerwuj najbliższe terminy.