10 kwiecień 2020

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – nowość na antenie Motowizji

zdjęcie: Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – nowość na antenie Motowizji / fot. nadesłane
fot. nadesłane
W sobotę 11 kwietnia w Motowizji zadebiutuje „Moto Archiwum Wojtka Majewskiego” - zbiór wspomnień jednego z najsłynniejszych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych i motorsportowych Wojciecha Majewskiego.
REKLAMA
W „Moto Archiwum Wojtka Majewskiego” autor emitowanego regularnie na Motowizji programu o elektromobilności „Jeżdżę na prąd” przegląda swoje materiały z lat osiemdziesiątych minionego wieku oraz z początku XXI wieku. Jego archiwum to zapis historii motoryzacji, rajdów samochodowych i wyścigów z ostatnich 30, a nawet 40 lat.

- Moje archiwum to tysiące nagranych godzin z rajdów i wyścigów w Polsce i na świecie. To relacje z salonów samochodowych, światowych prezentacji nowych modeli, a także filmy z imprez w których brałem udział, jak Rajd Camel Trophy czy wyprawa dookoła świata. To piękne, czasem dramatyczne wspomnienia, którymi się chcę podzielić - kiedy jak nie teraz! – powiedział Wojciech Majewski.

Motowizja jako pierwszy kanał telewizyjny pokaże widzom archiwa Wojciecha Majewskiego „od podszewki”. Mimo niełatwej sytuacji w Polsce i na świecie, czas kiedy większość ludzi pozostaje w swoich domach to dobry moment aby na chwilę się zatrzymać i powspominać to co w motorsporcie najlepsze.

- Wojciech Majewski to mój przyjaciel z którym łączy nas pasja do motoryzacji. Jest prawdziwą legendą polskiego sportu motorowego i dziennikarstwa motoryzacyjnego. W ciągu swojej wieloletniej kariery zebrał ogromne zbiory, które teraz postanowił udostępnić widzom Motowizji. “Moto Archiwum Wojtka Majewskiego” będzie podróżą w czasie - powspominamy sobie jak świat wyglądał kilkanaście lat wstecz - powiedział Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.
 
  • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – sobota, 11 kwietnia, godz. 15.30
  • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – niedziela, 12 kwietnia, godz. 15.30
  • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – sobota, 18 kwietnia, godz. 15.30
  • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – niedziela, 19 kwietnia, godz. 15.30
  • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – sobota, 25 kwietnia, godz. 15.30
  • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – niedziela, 26 kwietnia, godz. 15.30
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-03-26 19:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany