Motowizja – operatorzy zwiększają dostęp do popularnego kanału motoryzacyjnego

zdjęcie: Motowizja – operatorzy zwiększają dostęp do popularnego kanału motoryzacyjnego / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Motowizja przyłącza się do apelu i zachęca wszystkich do pozostania w domach. Fani motorsportu mogą być jednak spokojni. W ramówce nie zabraknie sportowych emocji, a dzięki inicjatywie dostawców telewizyjnych kanał jest obecnie szerzej dostępny w ofercie Platformy Canal+, Orange oraz Play.
REKLAMA
Dostęp do Motowizji poszerzyła dla swoich abonentów Platforma Canal+, otwierając do 31 marca okno na wyższy pakiet podstawowy, co oznacza, że Motowizja jest obecnie dostępna od pakietu Comfort Plus. Również do końca marca wszyscy klienci telewizji satelitarnej Orange mogą oglądać Motowizję, korzystając z otwartego dostępu do Pakietu Extra+. W tym samym czasie darmowy dostęp do pakietu Extra, w tym Motowizji, objął także każdego klienta, posiadającego PLAY NOW w swoim abonamencie telekomunikacyjnym lub PLAY NOW TV, w ofercie z urządzeniem TV BOX.

Pomysł na udostępnienie kanałów, w tym Motowizji, większej liczbie abonentów to reakcja dostawców telewizji na wyjątkową sytuację panującą w Polsce i chęć zapewnienia zróżnicowanej rozrywki osobom, które zgodnie z zaleceniami postanowiły spędzić ten czas w swoich domach. Motowizja w pełni popiera inicjatywę #ZostańWDomu i zapewnia swoim widzom stałe emocje i nieprzerwany dostęp do informacji ze świata motorsportu.

W sobotę 21 marca o godzinie 12:30 na antenie Motowizji premierowy odcinek „Jeżdżę na prąd”, programu dedykowanego elektromobilności, w którym Wojciech Majewski opowiada ciekawostki, testuje i prezentuje wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pojazdów z tego segmentu rynku.
  • Jeżdżę na prąd – premiera – sobota, 21 marca, godz. 12:30
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – sobota, 21 marca, godz. 18:40
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – niedziela, 22 marca, godz. 10:45
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – środa, 25 marca, godz. 19:40
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – piątek, 27 marca, godz. 11:40


Niedzielę 29 marca od godziny 18:55 Motowizja proponuje spędzić na torze wyścigowym Daytona International Speedway, przypominając podsumowania Daytony 500 z lat 2017-2019. Te trzy edycje były jednymi z najbardziej kultowych w minionej dekadzie, a w każdej walka o zwycięstwo w najważniejszym wyścigu sezonu NASCAR Cup Series trwała do samego końca.
  • NASCAR 2017 Daytona International Speedway – podsumowanie wyścigu – niedziela, 29 marca, godz. 18.55
  • NASCAR 2018 Daytona International Speedway – podsumowanie wyścigu – niedziela, 29 marca, godz. 20.00
  • NASCAR 2019 Daytona International Speedway – podsumowanie wyścigu – niedziela, 29 marca, godz. 21.05


Wspomnień najważniejszych wydarzeń nie zabraknie również pod sam koniec tego miesiąca. Począwszy od 31 marca w miejscu planowanych podsumowań wyścigów 2020 na antenie Motowizji zobaczymy Top 10 wyścigów NASCAR Cup Series z 2019 roku.

Mamy najbardziej rozbudowaną ofertę dla fanów motorsportu na rynku - mów Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji – a co najważniejsze jako jedyni pokazujemy praktycznie cały polski sport motorowy, w tym relacje z OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Driftingowych Mistrzostw Polski, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Kartingowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność, a także Pucharu Polski Pit Bike SM. Nie zapomnijmy też o światowym sporcie, który również ma swoje stałe miejsce w ramówce Motowizji. Począwszy od pozycji, dotyczących Formuły 1 przez NASCAR, wyścigi aut GT i samochodów turystycznych, rajdy, rallycross, drift, wyścigi motocyklowe na kartingu i motocyklach pitbike kończąc. Prezentujemy także szereg programów dla miłośników samochodów, motocykli, ciężarówek czy elektromobilności. Nasza biblioteka pełna jest również produkcji, dotyczących historii motoryzacji i motorsportu takich jak „Motoikony” - kultowa seria dokumentów o najważniejszych osobowościach polskiego sportu motorowego i przemysłu motoryzacyjnego. Jestem przekonany, że każdy kto w najbliższym czasie skorzysta z szerszego dostępu Motowizji zostanie z nami na dłużej.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-10-07 20:00
miejsce
Bistro Plus, Ząbki, ul. Powstańców 27
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-29 09:30
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany