kategoria: Motoryzacja
artykuł sponsorowany
29 sierpień 2023

Volvo Car Poland dostarczyło flotę aut na Festiwal Top of the Top 2023. Artyści dostarczyli niezapomnianych wrażeń

fot. nadesłane
Volvo Car Poland po raz kolejny zostało oficjalnym partnerem festiwalu muzycznego Top of the Top, nad którym medialną pieczę roztacza telewizja TVN. To muzyczne wydarzenie w tym roku obejmowało aż cztery dni i wiele niezapomnianych koncertów. Aby ta wielka machina mogła zadziałać, konieczny jest cały sztab ludzi i pokaźna flota samochodów. Tym razem znów tej samej marki: Volvo

Opera Leśna – niezwykłe miejsce

Sopot Festival to wydarzenie, którego tradycje sięgają pierwszej połowy lat sześćdziesiątych. Przez scenę Opery Leśnej w Sopocie przez kilka dekad przewinęły się niemal wszystkie gwiazdy polskiej estrady oraz wielu uznanych artystów zza granicy. Klimat tego wydarzenia dodatkowo buduje charakterystyka samego obiektu, który powstał ponad 110 lat temu. Unikalny amfiteatr otulony lasem ma doskonałą akustykę, a przy tym malownicze położenie. Mimo licznych zmian, jakie Festiwal przechodził na przestrzeni lat, jego klimat i prestiż wciąż pozostaje bez zmian. To jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. W tym roku line up Festiwalu obejmował przede wszystkim artystów z Polski. Zarówno młodych, jak i prawdziwe legendy estrady. Pogoda tym razem służyła wszystkim łaskawie. Opadów nie było, a temperatura w ciągu dnia przekraczała 20 stopni. Wiele poprzednich edycji Sopotu odbywało się w chłodzie lub w strugach deszczu. Ponad 5000 gości w amfiteatrze i kolejne miliony przed ekranami miały okazję słuchać koncertowych wersji zróżnicowanych piosenek.

Bursztynowy Słowik i inne niespodzianki

W Operze Leśnej odbywają się różne festiwale, ale to właśnie Top of the Top jest tym, na którym przyznaje się nagrodę Bursztynowego Słowika. W tym roku walczyło o niego siedmiu wykonawców, a o nagrodzie rozstrzygali widzowie w konkursie SMS-owym. Tegorocznym zwycięzcą był duet Kwiat Jabłoni. Gdyby zwycięzcę konkursu wybierano w oparciu o to, który zespół najbardziej rozkołysał publiczność, to laureat konkursu też byłby ten sam. Warto podkreślić, że konkurencja także pokazała, że na polskiej scenie muzycznej wciąż są zespoły warte bliższego poznania, takie jak Daria ze Śląska, Bovksa, czy Rubens.

Muzycznych perełek było tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić. W doskonałej formie była Agnieszka Chylińśka, która miała doskonały kontakt z publicznością. Małgorzata Ostrowska wykonała w duecie z Wiktorem Dydułą utwór „Meluzyna”. Widzom nikt nie kazał wstawać z miejsc. Sami nie usiedzieli. Podobne reakcje wzbudzili: Lady Pank, T.LOVE, Organek, Wilki, Grzegorz Skawiński, czy Feel. Można było też typować utwory, które najbardziej zagrzewają publiczność do spontanicznych reakcji. Podczas utworu „Koń na biegunach” Urszuli widzowie po prostu szaleli. Artyści wykonywali także utwory innych wykonawców. Kasia Nosowska zaśpiewała utwór Kultu „Arahja”. Utwory Maanamu wykonywali między innymi Krzysztof Zalewski, Anna Karwan i Natalia Przybysz. Ta ostatnia złożyła też muzyczny hołd Tinie Turner.

Samochody w tle

Flota samochodów Volvo pracowicie dowoziła gwiazdy i gości VIP na teren festiwalu. Tuż obok ścianki reporterskiej zatrzymywały się modele S90, XC60, XC90 oraz piękne klasyczne Volvo P1800S z 1966 roku. Dużą niespodzianką był także model Volvo EX30, którego przedprodukcyjny model był wystawiony przy wejściu do amfiteatru. We wtorek 22 sierpnia Volvo EX30 wystąpiło także w prognozie pogody po głównym wydaniu Faktów na głównej antenie TVN. Był to pierwszy samochodowy product placement w tym programie. Volvo EX30 oraz P1800S można było także obejrzeć w programie Dzień Dobry TVN. Można to nadal zrobić klikając w ten link: Samochód z klasą niezależnie od rocznika. Retro styl czy nowe technologie? – Dzień Dobry TVN

Z pewnością festiwal muzyczny w Sopocie to wydarzenie, które przynajmniej raz w życiu warto przeżyć osobiście. Tylko tak można przekonać się o tym, że otoczony drzewami amfiteatr jest unikalnym miejscem do słuchania muzyki. A festiwalowa magia zrobi już dalej swoje!

Obszerną galerię zdjęć z festiwalu można zobaczyć pod poniższymi linkami. Zdjęcia są do bezpłatnego pobrania.

https://akpa.pl/foto/wydarzenia/top-of-the-top-sopot-festival-2023-summervibes-czii_69331&width=1903

https://akpa.pl/foto/wydarzenia/top-of-the-top-sopot-festival-2023_69344&width=1903
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany