8 styczeń 2023

Dolnośląskie/ Autostrada A4 w kierunku Zgorzelca już przejezdna po wypadku

Przejezdna jest już autostrada A4 w kierunku Zgorzelca między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie - poinformował dyżurny GDDKiA. Trasa była zablokowana po zderzeniu trzech pojazdów. Ranne zostały dwie osoby.
REKLAMA

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło przed godz. 18 na 144. km autostrady A4. W wypadku ranne zostały dwie osoby.

Jezdnia w kierunku Zgorzelca była zablokowana, późnej ruch odbywał się prawym pasem. Jak poinformował PAP dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, po godz. 21 utrudnienia na tym odcinku zakończyły się. (PAP)

Autorka: Agata Tomczyńska

ato/ godl/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany