9 wrzesień 2023

Kujawsko-pomorskie/ Mężczyzna wypadł z motorówki na jeziorze Gopło; trwają poszukiwania

Mężczyzna wypadł w sobotę wieczorem z motorówki na jeziorze Gopło w Kruszwicy (Kujawsko-Pomorskie). Trwają poszukiwania. Na miejscu działają nurkowie.
REKLAMA

Jak poinformował dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu, na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej — w tym specjalną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Włocławka oraz specjalistyczną grupę sonarową z Torunia.

Powiadomiony WOPR także udaje się na miejsce. Trwa akcja ratunkowa. (PAP)

Autor: Tomasz Więcławski

twi/ mir/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany