19 marzec 2023

Lubelskie/ Utrudnienia na dk 17 w miejscowości Zakręcie; protestują mieszkańcy

Utrudnienia występują na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie (Lubelskie), gdzie protestują mieszkańcy - poinformował w niedzielę dyżurny Punktu Informacji Drogowej lubelskiego oddziału GDDKiA.
REKLAMA

Jak podała GDDKiA, w niedzielę o godz. 15 na dk 17 w miejscowości Zakręcie między Piaskami a Krasnymstawem rozpoczął się protest mieszkańców polegający na czasowym blokowaniu drogi w obu kierunkach.

Protestujący – przekazał dyżurny – co 15 minut wstrzymują blokadę na 5 minut, w czasie których przepuszczają pojazdy.

"Policja zabezpiecza akcję protestacyjną" - poinformowała GDDKiA. Utrudnienia mają zakończyć się o godz. 17.

Organizatorzy podali, że protestują przeciwko wywłaszczeniom gruntów pod Centralny Port Komunikacyjny.(PAP)

Autor: Piotr Nowak

pin/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce