16 maj 2023

Warszawa/ Kradł wyłącznie markowe perfumy; usłyszał dziewięć zarzutów

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali podejrzanego o wielokrotne kradzieże markowych perfum. Mężczyzna usłyszał aż dziewięć zarzutów, grozi mu do pięciu lat więzienia - poinformowała we wtorek rzeczniczka Komendy Rejonowej Warszawa IV nadkom. Marta Sulowska.
REKLAMA

Wolscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży markowych perfumy o wartości kilku tysięcy złotych. W sprawie został zabezpieczony monitoring, który utrwalił wizerunek sprawcy. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny i miejsce jego pobytu. 46-latek został zatrzymany.

Z materiału dowodowego zgromadzonego przez policjantów wynika, że nie była to pierwsza kradzież zatrzymanego. Usłyszał łącznie dziewięć zarzutów, grozi mu do pięciu lat więzienia.

Czynności w sprawie postępowania na bieżąco nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola w Warszawie. (PAP)

autor: Kornelia Bujak

kb/ akub/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany