17 wrzesień 2023

Zachodniopomorskie/ Duży pożar fermy drobiu w miejscowości Krąpiel

12 zastępów straży pożarnej gasi duży pożar fermy drobiu w miejscowości Krąpiel w powiecie stargardzkim – poinformował w niedzielę PAP rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak. W ogniu są dwa kurniki, w których jest kilka tysięcy kurcząt. Jedna osoba doznała lekkiego poparzenia dłoni.
REKLAMA

Zgłoszenie o pożarze fermy drobiu w miejscowości Krąpiel w powiecie stargardzkim (Zachodniopomorskie) straż pożarna otrzymała w niedzielę po godz. 9.

Jak poinformował PAP mł. bryg. Kubiak, to duży pożar, w ogniu są dwa kurniki, w których jest kilka tysięcy kurcząt. W akcji ratowniczo-gaśniczej bierze udział 12 zastępów straży pożarnej.

"Przed przybyciem straży pożarnej ewakuowało się sześciu pracowników fermy, z których jedna osoba ma lekkie poparzenia dłoni" - zaznaczył mł. bryg. Kubiak. (PAP)

autorka: Inga Domurat

ing/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany